Anthony Vaccarello, K-Pop'un Rosé'sini Saint Laurent'in Yeni Yüzü Olarak Atadı

/
3 mins read

kadın holding çanta

Saint Laurent

Spotify çalma listeniz yakın zamanda BTS, BlackPink ve Super Junior gibi grup gruplarından K-pop ile doldurmaya başladıysa, tek kişi siz değilsiniz. Moda endüstrisi de son zamanlarda bu yetenekli genç sanatçıların dikkatini çekti Saint LaurentRosé’yi BlackPink’ten Paris moda evinin en son yüzü yapan yaratıcı yönetmen Anthony Vaccarello.

Göze çarpan “Sour Candy” şarkısında Lady Gaga ile yaptıkları işbirliğinden K-pop kız grubu, yeni “How You Like Like” adlı müzik videosu ile kendi albümlerini resmen başlattı. Müzik videosu, YouTube’daki ilk 24 saatlik yayınında 82.4 milyon çılgın bir video izledi ve BTS ve Halsey’nin “Boy With Luv” tarafından önceden ayarlanan çoğu tek günlük görüntüleme rekorunu kırdı. BTS daha önce bu unvanı çekinceye kadar “Bu Aşk öldür” ile pozisyonunu korudular. Bu kızlar çok büyük, YouTube’da en çok abone olunan müzik grubunun kaydını tutuyorlar.

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=E9m4IzTEbA0 (/ yerleştirme)

Bu nedenle, bu sanatçıların moda endüstrisinin, özellikle de birkaç yıldır Saint Laurent hayranı olan Rosé’nin dikkatini çekti ve geçen yıl YSL’nin Paris’teki bahar şovunda ilk çıkışını yaptı. Mart ayında New York’taki en son şovları için tekrar ortaya

Rosé, “Uzun zamandır gerçekten havalı olduğunu düşündüğüm bir markayı temsil eden küresel bir büyükelçi olduğuma hala inanamıyorum.” Elle Kore. “Bu bir onur. Yaratıcı yönetmen Antony Vaccarello’ya da yaklaştım ve yaratıcılığından, uzmanlığından ve insanlığından çok şey öğreniyorum. Böyle harika bir insanla çalışabilmek inanılmaz.”

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=TPciTUDUoAI (/ yerleştirme)

Yeni Saint Laurent Sonbahar Öncesi 2020 reklam kampanyası David Sims tarafından gerçekleştirildi, sarışın saçlı bomba Rosé, markanın mevsimsel koleksiyonundan, uyluk yüksekliğindeki siyah dantel mini elbise de dahil olmak üzere bir dizi parçayı modelliyor. bot ve gümüş takılar. Resmi videoda Rosé, Rowland S. Howard’ın “Shut Me Down” un rüya gibi siyah-beyaz görselin arka planında oynadığı gibi çekici pozlar da veriyor.

Ek olarak, grup arkadaşları da kendi büyük moda randevuları ile bolca sevgi alıyor. Rosé’nin açıklanmasından sadece bir hafta önce Instagram’da en çok takip edilen üye olan Lisa, sanatsal yönetmen Hedi Slimane tarafından çekilen bir dizi fotoğrafta Celine’in son kampanyasının yıldızlarından biri olarak gösterildi. Jennie Chanel’in büyükelçisidir, Jisoo şu anda Dior Beauty ile birlikte çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Sonraki Hikaye

Gucci Çevre Dostu Moda İçin Izgaradan Çıkıyor

Latest from HEPSİ