Lady Gaga, Valentino'nun Yeni Parfüm Voce Viva İçin Muse Oldu

/
3 mins read

lady gaga kırmızı halı

shutterstock

Valentino’nun en yeni kokusu Voce Viva, bu Eylül ayında raflara (veya çevrimiçi arabalarınıza) isabet edecek ve marka, yaklaşan kampanyayı desteklemek için Lady Gaga’dan başka bir şey seçmedi. Kendi güzellik çizgisini başlatmak ve yeni bir albüm çıkarmak arasında bir yerde, şarkıcı ve oyuncu yeteneklerini ünlü İtalyan evine getirmek için zaman buldu. Voce Viva veya Living Voice adlı bir koku, Valentino’nun yaratıcı yönetmeni Pierpaolo Piccioli ve L’Oréal’deki Valentino Güzellik ekibi tarafından yaratıldı.

Piccioli yaptığı açıklamada “Lady Gaga özgürlük, öz-bilinç, saf kalp anlamına geliyor,” dedi. “Bu kampanyaya katılımı, projenin sembolik gücünü en üst seviyeye çıkarıyor. O bir kuşağın simgesidir. Özgürlük, sanat tutkusu, öz-bilinç ve eşitlik mesajı, Valentino topluluğumuzun temsil ettiği ile aynıdır. Onu içeri soktuğum için çok gurur duyuyorum. ”

En son kokunun simgesi kimin olacağı sorusu bile değildi. Valentino Beauty küresel marka başkanı Garance Delaye, Valentino’nun temsil ettiği her şeyi somutlaştırdığına inanıyordu: bireysellik, kişilik, kapsayıcılık – ve bu İtalyan kökleri de zarar görmez. Kişisel ifade için bir ikon ve ikonik görünüşünü ve stilini yeni kokuya borçlu. Ve kim bilir? Belki Grammy ödüllü sesini en son Valentino jingle’a getirir.

Markanın bir arkadaşı olan Lady Gaga, Valentino’yu yıllarca ve filmini tanıtmak için birkaç kez kırmızı halıda giydi Bir yıldız doğdu. Stil duygusu ve eşsiz güzelliği ile onu neden yeni kokunun yüzü olarak seçtiklerini görmek kolaydır. Bir basın açıklamasında, “Dünya çapında bir mesaj yaymak için bir ses olarak hayal edilen Valentino Voce Viva, herkesi kalplere dokunmaya, başkalarına ilham vermeye ve hayallerini yaşamaya davet ediyor.” Dedi. “Maison’un kapsayıcılık ve bireysellik değerlerini ifade eden Voce Viva, kadınların en samimi duyularından birini kutluyor.”

Valentino’ya göre, son koku kişinin sesinin, hayatının, benliğinin ve tarzının kutlanmasına, Lady Gaga’nın kim olduğunun ve temsil ettiği her şeyin bir örneğidir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Gucci Çevre Dostu Moda İçin Izgaradan Çıkıyor

Sonraki Hikaye

CoronaVirus zamanında eşsiz bir sanat / tıbbi işbirliği.

Latest from HEPSİ