Hermès Siyah Çantalı Kızı Sunuyor

/
3 mins read

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=Xz-XI8gBRAw (/ yerleştirme)

Hermes

En son Hermès çantasında satılmamız gerekmiyor, koleksiyonları dolaplarımızı dolduruyor ve en sevdiğimiz aksesuarların başında geliyor. Ancak son kampanyaları, “Siyah Çantalı Kız” başlıklı bir moda filmi, merak etmemizi, tahmin etmemizi ve en yeni çantalarını (Simone) almamız gerektiğini düşünmemizi sağlayan bir tereddüt.

Hermes çantası

Hermes

Moda filmi, en yeni gişe rekorları kıran gerilim filminin fragmanı, yanlış kimlik, casusluk, cinayet hikayesi ve herhangi bir fashionista-cum-cinephile'in oturmasını ve fark edilmesini sağlayacak bir gardırop gibi oynuyor. Fragmanı izlerken, sizi karanlık bir suç yeraltı dünyasına çekiyor, dikkatinizi çantanın güzelliğine çekiyor, çantanın tasarımını taklit eden sade ve zarif şekillerde. Sizi koltuğunuzun kenarında tutar — Kaçabilir mi? Hayatı ile kaçabilir mi? Ve belki de en önemlisi – bu çantayı nereden alabilirim?

Hemes filmi

Hermes

Simone hızla yeni bir favori haline geliyor, daha modern ve genç bir kadın için bir Hermès çantası. Burada büyük boyutlu Birkins veya vintage tarzı Kelly'ler yok. Sevdiğimiz küçük Hermès lükslerini kaybetmeden tasarımında zarif, sofistike ve basit. Neredeyse faydacı bir tarzda, merkezi bir fermuar, ayarlanabilir deri omuz tokalı kayış ve üç merkezi cep içerir – tüm ceza sırlarınızı gizlemek için mükemmeldir.

Hermes çantası

Hermes

Çanta klasik olarak eski moda çocukların okul kitaplarına bir kemerle bağlanmış gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır. Parça kasıtlı olarak modern bir dönem için kendini yeniden keşfederken nostalji üzerinde oynuyor. Geçmiş ve şimdinin bir karışımı olan çanta, o kadar çok farklı stille çalışıyor ki, filmdeki kadınların görsel olarak üslup karşıtları olsa da aynı çantayı nasıl taşıyacağını görmek kolay.

Kolların altında, bilek veya omuz askısı ile şekillendirilmiş, neredeyse her şey ve ona atabileceğiniz her şey için üretilmiştir. Tüm ihtiyaçlarınızı taşıyacak kadar büyük, bir debriyaj olarak giyilebilecek kadar küçük ve kot pantolonla veya en sevdiğiniz LBD ile eşleştirilebilir. Sartorial paletinin genişliği muhtemelen filmin suçlularını parçayı seçen şey ve neden onu seçtiğimizdir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Eva Longoria Victoria Beckham'da Cesur Renk Kombinasyonu Yapıyor

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Blake Lively Marc Jacobs'ta Baskılarla Oynuyor

Latest from HEPSİ