Kadınlar için kadınlar tarafından yapılan gölgeli bayan şapkaları

/
3 mins read

Bazı günler, sadece saçınızı yapmak istemiyorsunuz ve şu anda (Coronavirus'un bir sonucu olarak) herkes kuaför salonuna gitme konusunda umutsuz durumda. Kökler görünüyor ve saçlarınız en iyi şekilde değil, o zaman nasıl hala iyi görünüyorsunuz? Bu nerede Shady Lady içeri gir!

Şirket kurucusu Allyson Mandelbaum, plaja olan tutkusunu, pazardaki büyük bir boşluğu doldurmak için tasarım için doğal bir gözle birleştirdi. Bir süreliğine 'beyzbol' şapkası için alışveriş yapmanın imkansız olduğunu fark etmek: Ağırlıklı olarak erkekler için tasarlandı, hepsi çok sert, çok büyük, çok genç, çok bela veya çok sportif .. ki dürüst olalım, herkes için değil.

Allyson, hayallerinin şapkasını bulamazsa, bunu başarması gerektiğini fark etti. "Hemen taslağa başladım ve hayal edebileceğimden çok daha doğal geldiğini gördüm. Plajdan ilham aldım ve bundan çıkan, eğlenceli, korkusuz ve bir kadının kafasına uyacak şekilde yapılmış şapkalardı – artık yok terli çocuk kapaklar! Ben iki küçük çocuk için bir anneyim ve bu da bazı eğlenceli çocuklar için bazı eşleşen çocuklar seçenekleri eklemek için ilham verdi ve bana görünüyor ".

Shady Lady şapkalar bir misyonla yapılır; "Plaj bana Shady Lady'i başlatmak için çok ilham verdi ve bu yüzden geri veriyoruz". Shady Lady, her yılın kârının bir kısmını plajları temizlemek ve gelecek nesiller için sağlıklı tutmak için bağışlayacak.

İster kirli bir saç günü veya güneş koruması olsun, hepimiz haftalarca hunkingden sonra dışarı çıkıyoruz ve Shady lady eğlenceli zamanlara ilham vermeyi ve sizi gülümsetmeyi umuyor – ve bu son birkaç aydan sonra kim yapamadı bunu kullan!?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Tiffany Sonsuz Güç Kampanyası COVID-19 Yardımına 2 Milyon Dolar Bağış Yapacak

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Heidi klum gösterir bazı cilt içinde michael kors

Latest from HEPSİ