G.H. Mumm Anneler Günü Hediyesini Kolay ve Lüks Hale Getirir

/
3 mins read

Fotoğraf G.H.'nin izniyle Mumm

Annenizin mükemmel bir Anneler Günü hediyesi fikri Fransa'ya bir yolculuksa, bu barınma yerinde bir sonraki en iyi şeyi verin: Fransız Şampanyası. Ve temel baloncuk şişeleri yapmazsa, G.H. Mumm hayattaki en güzel şeyleri takdir eden anneleri memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

G.H. Mumya'nın zarif ve karmaşık şarap koleksiyonu, Anneler Günü için zamanında annenizin kapısına teslim edilebilir:

G.H. Mumm RSRV Maison Mumm Koleksiyonu:

RSRV Rosé Foujita – Şıklığı, dolgunluğu ve gücü ile takdir edilen bir şampanya. Grand Cru teröristlerden gelen ve meşe fıçılarda olgunlaşan dozaj likörü önce, mahzenlerde dört yıl yaşlıdır, pasta ve vanilya son notlarını ekler.

RSRV Cuvée 4.5 – Pinot Noir'in taze, cömert aromaların yanı sıra güç ve yapı sunduğu eşsiz bir karışım. Chardonnay şıklık ve canlılığın yanı sıra keskin narenciye notları verir. Sınırlı miktarlarda üretilen bu şampanya, tadını çıkarmaya hazır olmadan önce mahzenlerde en az dört yıl yaşlanır.

2013 RSRV Blanc De Blancs – Bu Chardonnay Grand Cru, taze ve zarif – eşsiz hassasiyet ve inceliğe sahip olağanüstü bir şampanya.

G.H. Mumya, Reims, Fransa. Fotoğraf G.H.'nin izniyle Mumm

G.H. Mumm, dünyanın şarap ve alkollü içkiler n 2 numaralı Pernod Ricard'ın prestijli konyak ve şampanya şirketi Martell Mumm Perrier-Jouët'in bir parçasıdır. 1827 yılına dayanan seçkin mirası ile G.H. Mumm, Fransa'nın önde gelen uluslararası şampanya evidir ve dünya genelinde üçüncü sıradadır.

Yukarıdaki ifadelerin üçü de Mumm Napa'da çevrimiçi olarak mevcuttur.. GH4MOM kodunu kullanarak% 25 indirim kazanın, şimdi 5/10/20 ile.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

FACTORFIVE Cildinizi Daha İyiye Değiştirmek İstiyor

Sonraki Hikaye

Los Angeles'ta Lance Vigil ile Soru-Cevap

Latest from HEPSİ