Lüks marka Loewe tarafından Ballon çanta güzellik ve kaprisli bir dokunuş olduğunu

/
6 mins read

Fotoğraf Kredisi Shutterstock

Şu anda hepimiz bir güzellik ve kapris dokunuşu kullanabiliriz. Ve bu bahar çok sık evden çıkamayacağız gibi görünse de, sezon hakkında hala sevilecek çok şey var. Evde dolabınızı temizlemek ve gardırobunuzu yeniden yapmak için ekstra zaman ayırıyorsanız, şimdi seveceğiniz yeni parçaları keşfetmek için mükemmel bir zaman. İspanyol markası Loewe'nin nötr renkleri ve temiz çizgileri sizi ilkbahardan sonbahara götürecek – sadece dışarı çıkamadığınız ve yeni kıyafeti henüz gösteremediğiniz takdirde.

1846 yılında, Enrique Loewe Roessberg, yakın zamanda İspanya'ya yerleşen bir Alman zanaatkâr, Loewe dünyanın önde gelen lüks markalarından biridir. Hazır giyim ve aksesuar üretirken, deri işçiliği ve mevsimden sonra salıvermeye devam ettikleri ikonik el çantaları ile tanınırlar. 2013'ten bu yana, Jonathan W. Anderson markayı yönetti, sektördeki eğitimsel etkisini genişletmeye yardımcı oldu ve onu modern ve sıradışı bir tarzda bir otorite haline getirdi.

Hazır giyimde, neredeyse tüm gardıroplara mükemmel bir katkı sağlayan nötr renkler, temiz çizgiler ve klasik silüetler bulacaksınız. Ancak bu zımbaların içinde bile, asimetrik etek kenarları ve gizli plise cepleri gibi eğlenceli, geleneksel olmayan şekiller ve eklemeler bekleyebilirsiniz. Aksi halde gerekli veya potansiyel olarak donuk bir gardırop için sadece bir kişilik dokunuşu verir. Bu, zamansız modaya rahat ve hafif bir yaklaşımdır.

Fotoğraf Kredisi Shutterstock

Ama kıyafetleri ve çantaları, deri kıyafetler. Parçalarının birçoğu yıllar boyunca ikonik moda zımbaları haline geldi, her sezon yeni bir Loewe çantası satın almak neredeyse bir zorunluluktur. Ünlüleri Bulmaca çantası bir araya getirebileceğiniz hemen hemen her kıyafete uyacak şekilde birden fazla boyut, malzeme, renk ve dokuda gelir. Daha dramatik bir yeteneğe sahip bir şey için, Hamak İpli çanta, sanatçı William De Morgan'ın fantezi dünyasından ilham alıyor.

Balon Çantası Loewe

Bu sezonun mutlaka satın alınması gereken çantalar Balon çantası, küçük ve büyük boyutlarda ve çift tonlu deriler de dahil olmak üzere çoklu renklerde modern bir klasiktir. Bahar için, Sepet çantası klasik hasır sepetin şık bir yeniden icadıdır ve bahar çiçekleriyle dolu kadar güzel olacak ve tüm ihtiyaçlarınızla doldurulacaktır. Yükseltilmiş, ancak yine de önemli bir bahar görünümü için, Dokuma Sepet çantası, tamamen dokuma deriden üretilmiştir ve evin deri işlerinin gerçek bir kanıtıdır.

Tabii ki, sezonun çantalarını arıyorsanız, Flamenco debriyajını en kısa sürede çevrimiçi sepetinize ekleyin. Geleneksel bir debriyajın genel yapısını alırken, büyük boy şekli onu neredeyse her kıyafeti yükselten mükemmel bir günlük çanta yapar. Yüzde 100 dana derisinden yapılmış, fırfırlı açıklık ve düğümlü yan tokalar öne çıkacak kadar güçlü bir karakter verir, ancak topluluğunuzu güçlendirmez. Daha dikkat çekici bir şey mi arıyorsunuz? Tavşan Tığ İşi omuz çantası favori ormanlık yaratık şeklini alır.

170 yılı aşkın deri işçiliği ve zamansız tarzı ile zengin bir geçmişe sahip olan Loewe, başından beri Madrid'de bulunmaktadır. Usta esnafları, seleflerinin birikmiş zanaat bilgisini, herhangi bir kadının isteyeceği gerçekten modern ve modaya uygun nesneler üretmek için yeni teknolojilerle birleştirerek, tasarım ve işçilik yaklaşımlarında uzun değerli zanaat tekniklerinin bir geçmişine sahiptir. Bahar gezileri beklemeye alınabilirken, bahar stili canlı ve tam formda ve Loewe'deki stillerle işlev görüyor. 24s.com'daki en son stillere göz atın ve asimetrik jean etekler veya deri fil telefon kılıfları olsun, sizinle konuşan parçayı bulun.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Panerai kutluyor bir yeni klasik yeniden doğmuş

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Taylor Swift payetli Elie Saab Las Vegas yanar

Latest from HEPSİ