Lüks Marka Celine Etkilemeye Devam Ediyor

/
5 mins read

Fotoğraf Kredisi: Shutterstock

Modaya uygun bir kadın olmak ve en azından bir düzeyde francophile olmak zor. Parisli kadınlar, terzilik minimalizmleri ve dünyanın dört bir yanındaki kadınları bu ikonik stili taklit etmeye istekli bırakan belirli bir je ne sais quoi ile tanınırlar. Tam olarak asılan gömlekler, sadece kesen pantolonlar ve kıyafetleri bir şekilde gündüzden geceye sihir gibi dönüştüren ceketler. Ancak bu tarzın birazını yakalamak, tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız, yetenek, know-how ve tüm bir stilist ekibi gerektirir. “Fransız tarzı. Fransız tasarımcı. ” Ancak tüm evler birbirine benzemez. Jean Paul Gaultier ve A.P.C'yi bulmakta zorlanıyorsunuz. bir dolabın paylaşılması. Parisli cool ile eşanlamlı bir etiket için, lüks marka Celine sorunsuz bir favori.

Ünlü Fransız moda evi, 1945'te markasını yaratan Celine Vipiana'nın isimsiz markasıdır. Çocuk ayakkabı üreticisi olarak başlayarak, imparatorluk parçasını Parisli seçkinler için haute couture oluşturana kadar modaya uygun bir parça ile inşa etti. Bugün, kendi dolabınız için bu ikonik stili elde edebilirsiniz. Hedi Slimane tarafından yönetilen etiket, Paris'in şık görünümü ve çağdaş minimalizmi ile biliniyor. Bu mükemmel, rahat Fransız stilini yakalamak için idealdir. Tabii ki, en son koleksiyonu tamamen satın almak, Fransız gardırobunuzu oluşturmak için kolay bir yol olacaktır, ancak nasıl giyileceğini bilmek, doğru parçalara sahip olmaktan daha önemlidir. Zaten giydiğiniz stili ve zaten sahip olduğunuz parçaları düşünün. Hayatınızda hiç kot giymediyseniz, şimdi başlamak üzeresiniz. Hayalinizdeki Fransız gardırobunu oluşturmaya başlarken kişiliğiniz ve tarzınızla işe yarayan şeyler bulun. Temel bilgiler ve hazır giyim ile başlayın. Elbiseler için yaşıyorsanız, Celine’in siyah beyaz culotte tulumu veya omuzdan çıkmış çiçek desenli elbise gibi modaya uygun parçaları deneyin. Daha klasik görünüm için, nötr tonlu derin pileli gömlek elbisesini veya Triomphe kısa elbise gömleği gibi günlük bir parçayı deneyin. Triomphe işlemeli pamuk kanvas gömlek ile yeni dalga pilili pantolon gibi güzel parçalar üzerine inşa etmek için ayırır. Kısa bir deri bisikletçi ceketi veya şık, bayan benzeri avcı ceketi ile zahmetsiz bir katman eklemeyi unutmayın. Ve aksesuarları kıyafeti unutma! Celine, şık botlardan eşarplara, günlük parçalarınızla katmanlara kadar her şeyi sunar.

Her şeyi Parisli şık tutmak için, aksesuarları minimum, aerodinamik ve biraz sade tutun. Bazı iki tonlu çiviler giyin, Anita capeline şapka ile gözünüzü doldurun ve nötr renklerde birkaç balerin pompasıyla dolabınızı stoklayın. Günlük çantanız için Celine’in küçük model çantasını taneli dana derisi derisinden deneyin ve mini Triomphe baskılı ipek ascot kravatını biraz ekstra kişilik için kayışın etrafına bağlayın. Bu Paris tarzını yakalamanın bir yolunu arıyorsanız, Celine’in en yeni koleksiyonlarına göz atın. Moda etkileyicileri, stil odaklı ünlüler ve Parisli kadınların kendileri tarafından sevilen bir marka ile yanlış gidemezsiniz. Neredeyse bir yüzyıldır Fransız moda elyafı olmalarının bir nedeni var ve Celine, dolabınıza zahmetsizce şık bir tarz eklemenize yardımcı olacak mükemmel bir etiket.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Taylor Swift payetli Elie Saab Las Vegas yanar

Sonraki Hikaye

Bu Anneler Günü'nde Annenizi Şımartacak 14 Lüks Hediye

Latest from HEPSİ