Kapsül Dolapları Kadın Modasında Trend

/
5 mins read

Hepsi Resimler Nezaket of Shutterstock

Marie Kondo’nun sıkı temizleme yöntemi ve minimalist bir yaşam tarzının popülaritesi arasında, her yerdeki moda kadınları, hala terzilik koleksiyonlarını minimumda tutmaya çalışırken sevdikleri şeylerle dolu bir dolaba sahip olma arasında ince bir çizgide yürümeye çalışıyorlar. Ancak bazen eski atasözü doğrudur, daha azı daha fazladır. Özellikle dolaba gelince.

Kapsül dolapları sadece dolabınızdaki fazlalık miktarını azalttığı için değil, aynı zamanda koordine edilmesi ve aşınması kolaydır. Ve tüm bu yıpranmış, ne düşünüyordum eşyalarından kurtulmak için kim hayır diyebilir ki? Doğru giysilere sahip olmak, bir kapsül gardıropu oluşturmak için anahtardır. Hepimiz dürtü satın almaktan suçluyuz veya daha sonra pişman olduğumuz yeni bir eğilime atlıyoruz – ıslak görünüm tozluklarını hatırlıyor musunuz? Ancak güzel, zamansız parçalar satın almak, sezondan sonra inşa edebileceğiniz ve giyebileceğiniz bir gardırobunuz olmasını sağlar.

Dolabınızın tabanını oluşturmak için temiz silüetler, sessiz tonlar ve her daim yeşil kumaşlara odaklanan sevdiğiniz bir etiket bulun. Benzeri bir etiket Celine, kadınsı ama basit tasarımlarıyla tanınan yeni dolabınızı oluşturmak için harika bir başlangıç. Ünlü Fransız moda evi, II.Dünya Savaşı'nın sonunda markasını yaratan Celine Vipiana'nın isimsiz etiketi. Çocuklar için özel bir ayakkabı etiketi olarak başlayarak, Paris'in en zenginleri için kısa bir süre haute couture ayakkabılar yaratıyordu. 60'lı yıllarda o kadar büyük bir başarı elde etti ki, çizgisini kadın kıyafetlerine, deri eşyalarına ve aksesuarlarına genişletti.

Bugün, Hedi Slimaneevin şık Paris görünümü ve çağdaş minimalizmi ile tanınır. Bu kapsül gardırobunu oluşturmak için mükemmeldir. Kapsül gardırobunuzun tabanını oluşturmak için, tüm yıl boyunca giyilebilecek birkaç çok yönlü parça ile başlayın. Birbiriyle karıştırılması ve eşleşmesi kolay olan günlük kotları, temel kazakları, basit elbiseleri ve net gömlekleri düşünün. Stilistler başlamak için yaklaşık 37 ürün önermektedir, ancak kaç elbise, kot pantolon, kazak vb.Kişisel tarzınıza ve ihtiyacınıza göre değişecektir.

Daha sonra her mevsimde, yıl boyunca kapsül koleksiyonunu tamamlayacak kaliteli, lüks parçalar satın alın. Yeni dolabınız için birkaç zorunluluktur La Carte 24 Sevr, Fransız butikleri Le Bon Marché Rive Gauche ve La Grande Épicerie de Paris için online varış noktası. Fransız modasında (kapsül gardıropu için standart) ve Celine, Marni ve Dior gibi markalardan özel tasarım parçalarında en iyisini satın almak kolaydır. Ayrıca alışveriş yapan kişiler, ücretsiz teslimat ve iadelerin yanı sıra Le Bon Marché Rive Gauche'daki hediye kuponları, özel satış davetiyeleri, ücretsiz değişiklikler ve mağaza içi etkinlikler gibi sergi, konser ve şovlar içeren bir sadakat programının tadını çıkarır. Birkaç harika parça üzerine inşa edilmiş yeni bir gardırop ile birlikte iyi çalışan ve kişisel tarzınızı temsil eden kıyafetlerle dolu bir dolap monte edeceksiniz. Her yeni sezonda, koleksiyonunuzu yavaş ve yöntemli bir şekilde büyütün ve giymeyi sevdiğiniz, dolabınızı tanımladığınız ve giyecek hiçbir şeyiniz olmadığını söyleyecek bir dolap doyasıya bırakacaksınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

"Fresh Finds 'Müzayedesi $ 600K + Değerinde Vintage Rolex Saatler Satıyor

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Naomi Watts, Stella McCartney'de Şort Giydiriyor

Latest from HEPSİ