Bob’ın Saatlerinde En Çok Tıklananlar

14 mins read

Bob's Saatler

Birçok insan için, mükemmel Babalar Günü hediyesini düşünmek ciddi bir mücadele olabilir. Muhtemelen sahip olmasını isteyebileceği şeylerin çoğu ve nadiren onu mutlu edebilecek şey hakkında onu vokal yapıyor. Bu yıl, kravat veya kolonyayı unutun ve babama lüks, statü, zarafet ve güvenilirlik anlamına gelen bir hediye verin – her gün giyebileceği ve sonsuza kadar sevebileceği bir şey: bir Rolex saat.

Birçok kişi bir Rolex'in fiyat aralığının çok dışında olduğunu düşünür, ancak ikinci el Rolex saatler ile aynı lüks ve ayrıcalığı sadece fiyatın bir kısmında alabilirsiniz. Ona özel babayı, herkese tam olarak ne anlama geldiğini göstererek kutla. Bileğindeki gerçek bir Rolex, ailedeki herkesin onu ne kadar sevdiğini ve onlar için yaptığı her şeyi takdir ettiğini günlük olarak hatırlatacaktır.

BABAMIZIN GÜNÜ HEDİYELERİ ALIN

ROLEX İZLEME FİYATLARI SİZİ ÖLÇMEYİN

Bir Babalar Günü hediyesi için alışveriş yaparken, Rolex saat fiyatları sizi korkutabilir. Ancak, ikinci el bir Rolex saatler satın almak, bir servet harcamadan babamıza bu mükemmel, zarif saati almanızı sağlayabilir.

Kullanılmış Rolex fiyatları genellikle modele ve koşullara göre değişir, bu nedenle hayatınızdaki adama en uygun stili düşündüğünüzü bulmak için biraz alışveriş yapın. Belki de geleneksel GMT-II modelinin babalar için ideal bir hediye olmasını ister ya da Rolex Submariner'ı gerçekten çok ister. Her model, bir Rolex'ten bekleyeceği detaylara aynı hassasiyeti ve dikkati sunar, ancak biraz farklı özelliklere sahiptir.

Ömür Boyu Sürecek Hediye

Her bir saate giren işçiliğin kalitesi ve hassasiyeti nedeniyle, kullanılmış Rolex fiyatları genellikle zaman içinde sabit kalır. Rolex, tüm hayatı boyunca ve çeşitli koşullarda giyebileceği bir armağandır. Kullanılmış bir Rolex saat, gündelik kıyafetlere bile özel bir şey getirecek ve bir iş topluluğunu mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Tüplü dalış sırasında veya kızının futbol maçında kusursuz şık zaman geçirecektir. Gerçekten, her erkeğin gardırobunda ihtiyaç duyduğu tek mücevher parçası.

Doğru saati seçerken göz önünde bulundurulması gereken çok şey var. Portföylerinde genellikle sadece bir ikonik parçası olan diğer markaların aksine, Rolex seçimde utangaç bir şeydir. Farklı vaka boyutları, materyaller, dönemler, komplikasyonlar ve genel estetik sayısız seçenek sunarak Babalar Günü'nde Baba için mükemmel saati bulmanızı sağlar.

————————————————– –

Şimdiye kadar alanı eski sahipliğe ve klasik olmayanlara daralttığınızı varsayarsak, yaklaşırken size biraz fikir vermek için markanın en sevdiğimiz modellerinin bazı artılarını ve eksilerini parçalamaya karar verdik. bu büyük karar. Günün sonunda, bilekte doğru hissettiğinde kişisel tercih zafer kazanmaya mahkumdur, ancak Baba için mükemmel modeli seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, bu kılavuz en azından sizi doğru yönde yönlendirmeye başlamalıdır. .

Bob's Saatler

ROLEX DENİZCİLİK

Tüm klasikleri sonlandıran klasik olan Rolex Submariner, bu liste için en mantıklı atlama noktasıdır. Sadece tasarım ve soyağacı açısından gerçek bir klasik değil, aynı zamanda ilk günden itibaren atabildiğiniz kadar dayak almak için tasarlanan uygun bir araç saati. Uzun yıllara dayanan geçmişi göz önüne alındığında, seçilebilecek farklı model ve referans sıkıntısı yoktur. Bununla birlikte, Submariner 16610, modern işlevsellik ve hafif vintage cazibe arasında doğru dengeyi vurduğu için bu liste için akla geldi.

Submariner 16610 moda, işlevsellik ve dayanıklılığın ideal karışımıdır. Eril özelliklerin ve hassas işçiliğin çarpıcı karışımı ile ref. 16610, hayatınızdaki aktif baba için mükemmel bir saattir. Bu özel model, siyah çift yönlü bir çerçeve ile çevrelenen parlak siyah kadranı gösteren tamamen paslanmaz çelik bir kasadan oluşur. Kadran, su altında daha fazla görünürlük sağlayan parlak beyaz saat imleri ve el fırçalanmış paslanmaz çelikten yapılmış güçlü ve dayanıklı bir istiridye bileziğine sahiptir. Rolex Submariner 16610, özellikle hayatınızdaki önemli babalar için herhangi bir Rolex saat koleksiyonu için mükemmel bir seçimdir.

Submariner 16610, akrilik kristallerden ziyade çizilmeye dayanıklı safir kristal ile donatılmanın modern rahatlığının yanı sıra, yaşla yavaş yavaş soltuğu ve Sub'a benzersiz bir estetik özellik verdiği bilinen bir alüminyum çerçeve ek parçasına sahip Rolex'ten son referanstır. Submariner 5513 gibi eski modellere de takılmıştır. Ayrıca günümüze kadar modern Submariner modellerine güç veren Rolex kalibre 3135 tarafından da desteklenmektedir. Son olarak, hem eski öncüllerinden hem de yeniden modern bir kasa ve Cerachrom seramik çerçevelere sahip olan daha modern kardeşlerinden daha uygun fiyatlı olduğu için, fiyat açısından biraz tatlı bir noktaya iniyor.

Bob's Saatler

ROLEX TARİHİ

Submariner'ın aksine, Rolex Datejust, Rolex'in her şeyin ustaca mühendisliğini ve bitirmesini eşit derecede vurgulayan önemli ölçüde şık bir alternatiftir. Kompakt 34 mm'den çok daha çağdaş 41 mm'ye kadar değişen kasa boyutları ile, tüm bilek boyutlarına ve estetik tercihlere uyacak bir Datejust modeli var.

Ek olarak, model yelpazesi, markanın koleksiyonundaki en geniş yelpazedir ve çelik, altın veya iki tonlu konfigürasyonda, baton, romen rakamı veya elmas ayarlı endekslerle seçim yapabileceğiniz bir dizi saat sağlar. Koleksiyon çok geniş olduğu için, Datejust'u tek bir referansa daraltmak haksızlık olur.

Pürüzsüz çerçeveli Datejust II 116300, yivli bezel kardeşlerine kıyasla biraz daha az gösterişli estetiği nedeniyle oldukça caziptir. Öte yandan, paslanmaz çelik ve yivli bir çerçeve ve şampanya kadranı olan sarı altın Datejust 116233 gibi, Datejust'un köklerine daha fazla konuşan bir parçayı sallamak için adil bir çekicilik var. Rolex’in altın oluklu çerçeve ve Jubilee bileziği gibi ayırt edici özelliklerle bir araya getirilen bu klasik iki tonlu estetik, gerçekten zamansız bir tasarım yaratıyor ve bu yapılandırmanın bir Rolex saati olarak anında tanınmasına yardımcı oluyor.

Bob's Saatler

ROLEX EXPLORER II

Rolex Explorer II, markanın kataloğunun araç / faydalı tarafındadır; bununla birlikte, daha ince kasa profili ve daha düz sabit çerçevesi, bir gömlek manşetinin altına sıkışmak istiyorsanız, onu biraz daha çok yönlü hale getirmeye yardımcı olur. Explorer II, 1971'de ilk kez başlatıldığında, özellikle kaşifler, maceracılar ve spelunkerler düşünülerek yaratılan Rolex için ciddi bir hareketti.

Parlak malzemenin endeksleri ve elleri üzerinde ağır bir şekilde uygulanması ve büyük boyutlu bir el kullanarak 24 saatlik bir gösterge, tasarımının günümüze kadar devam eden temel unsurlarıdır (geçmiş referanslar kısa bir süre için 24 saatlik el boyutunu küçültmüş olsa da) . Büyük portakal elinin yanı sıra, Explorer II pazarda da daha sade Rolex'lerden biri, çünkü kılıfı ve bileziği sadece paslanmaz çelikten üretildi ve sayısız diğerlerinde görülen yüksek cila yerine fırçalanmış bir cilaya sahip modelleri.

Bağımsız olarak ayarlanabilen saat ibreleri ile çift saat dilimi işlevselliği sunan Explorer II, hem seyahat hem de günlük kullanım için ideal bir arkadaştır. Rolex olmayan adam için bazen Rolex olarak adlandırılan Explorer II, ömür boyu sürecek gerçekten çok yönlü bir günlük kullanım saati için piyasadaki biri için harika bir seçimdir.

Bob's Saatler

ROLEX DAYTONA

Rolex piramidinin üstündeki kalıcı konumu ve vintage saat pazarından yüzeye çıkmaya devam eden çene bırakma müzayede sonuçları göz önüne alındığında, Rolex Daytona, markayı hak eden potansiyel saatler konusunda mutlak bir beyinsizdir. Bu Babalar Günü'nü radarında bul.

Hepimiz paslanmaz çelikteki ilk seramik çerçeve Daytona – referans 116500 ile birlikte gelen önemli hayranlığı hatırlıyoruz ve saat birkaç yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, bu modeller çok yıllı, izlemek için uygun bir acı olmaya devam ediyor Dünya çapında perakendecilerin mevcut bekleme listeleri. Seramik çerçeve kadar çekici olduğu gibi, yine de eşleşen kazınmış çelik bir çerçeveye sahip çelik kasalı Daytona 116520 için yumuşak bir noktaya sahibiz.

Modern Daytona'nın oranları, model 1988'de kendinden kurmalı bir kalibreye geçtiğinden büyük ölçüde değişmeden kaldı. 40 mm'lik bir kasa, vidalı iticiler ve belirgin taç koruyucular, basit 3 kayıtlı kronograf kadran düzeniyle eşleştirildi kendine saygılı herhangi bir saat meraklısı tarafından anında tanınabilir. Explorer II'ye benzer şekilde, Daytona gündüzden geceye ve yönetim kurulu odasından plaja kolaylıkla gidecek şekilde tasarlanmıştır ve değeri tutma ve takdir etme yetenekleri göz önüne alındığında, saat dünyasındaki en akıllı yatırımlardan biridir. şimdi.

Sevginin ve takdirin nihai ifadesi için, bu günü hak ettiği bir saat üzerinde konuşarak Baba'ya özel hale getirin! Babanın çelik, altın veya her ikisinin bir kombinasyonu olması fark etmez, bir Rolex ile asla yanlış gidemezsiniz!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Kate Winslet Victoria Beckham'da Şık ve Çarpıcı

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Hailee Steinfeld Carven'da Moda İleri

Latest from SANAT