Babalar Günü'nde Baba İçin Mükemmel Lüks Hediyeler

20 mins read

Fotoğraf Dimitri de Vries

Onlar baba figürleri, baktıklarımız, sevgi ve koruma için döndüklerimiz ve bu Babalar Günü onları onurlandırmak için mükemmel bir zamandır. Klasiklere bir bakıştan, gerçekten her şeye sahip olan babalar için yeni ve yenilikçi fikirlere kadar, en zevksiz lezzetleri bile tatmin etmek için birkaç seçenek topladık.

Fotoğraf Callaway Golf

Bazı klasiklere bir kıvrımla başlayarak. Calaway Golf, beceri seviyesi, arkadaşlık ve arkadaşlarıyla birkaç saat geçirme sevinci için spora çekilen sporcular için Calaway Golf, Flash Face SS20 ile tasarlanan yeni nesil bir sürücü olan Mavrik Max'i tanıtıyor daha geniş bir alanda hızlı top hızlarını teşvik eder. Ayrıca, optimum hız, affetme ve spin sağlamlığını teşvik etmek için geleneksel titanyumdan 6 gram daha hafiftir. Normal günlük yaşamda, 6 gram hiçbir şey gibi görünmese de, bir sürücünün ağırlığı söz konusu olduğunda, fark yaratan bir dünya yaratırlar. Hala golf handikapı üzerinde çalışan baba için yeterince affedicidir ve profesyonel olmaya hazır olan baba için yeterince doğrudur.

Fotoğraf: CAG Golf

CAG Golf LVD 3-Wedge Set ile eşleştirin ve babanın arkadaşlarıyla bir sonraki golf gezisinde kazanan olacağı garanti edilir. Bu kama paketi, golfçülere, çok oyuncunun kısa oyunda eksik olduğu bir boşluğu doldurmak için tasarlanmış daha fazla mesafe varyasyonu ile daha çok yönlü bir kulüp seçimi sunmak için tasarlanmıştır. Paket, babanın oyununu tamamlamak ve ona her adımda bolca seçenek sunmak için 52 derece boşluk, 56 derece kum ve 60 derece lob takozu içeriyor.

Fotoğraf OGIO

Hafif bir tasarıma ve ağırlığı daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için babamın omuzlarına dağıtan bir kayış sistemine sahip olan OGIO Sigorta Stand Çantasına her şeyi yerleştirin. Çanta aynı zamanda klasik bir siyahtan neon sarısına veya turkuazdan, renkleri bir şeylerin altında tutmak isteyen veya golf sahasında bir açıklama yapmak isteyen babalar için çeşitli renklerde geliyor.

Fotoğraf X-Chair

Ev ofisini yükseltmek isteyen baba için, X-Chair, ister lüks ister saf konfor olsun, X-Chair'ın hazırladığı bir zevktir. En iyi bel desteğine ve cesur eğrilere ve zarif tasarıma sahip tescilli ergonomik teknolojiye sahip olan X-Chair, her babanın ihtiyaçlarına göre ayarlamak için birkaç farklı seçenekle geliyor. Ayrıca, muhtemelen kendi ihtiyaçlarına göre ayarlamak ve ayarlamak için en kolay ofis koltuklarından biridir. X3 Deri, bir bellek köpük koltuğu ile en rahatken, X4 Deri en lüks ve kelimenin tam anlamıyla her şeydir. Çoğu model, herhangi bir çalışma alanı için özelleştirilmiş bir görünüm oluşturmak için çeşitli renk seçeneklerine sahiptir ve cilalı alüminyum aksanlar, evde herhangi bir ofiste harika görüneceğine söz verilen çarpıcı bir sandalye oluşturur.

Fotoğraf Serengeti

Kabul edelim! Bu yıl Babalar Günü, Covid19 ve tüm dünyadaki evlerde çeşitli konaklama biçimlerinden önemli ölçüde etkileniyor. Ancak bu babamın bir maceraya hazır olmaması gerektiği anlamına gelmez.

Şehirde yürüyüşler veya vahşi doğada maceralar için Serengeti Güneş Gözlüğü, babanın şık görünmesini ve gözlerini korumasını sağlamak için mükemmel bir seçimdir. En gelişmiş gözlük olarak adlandırılan bu gözlükler, Corning, aşırı sıcaklık değişiklikleriyle aşırı ısınmaya ve kırılmaya eğilimli olan demiryolu sinyal lambalarında kullanım için geliştirilmiş mekanik ve termal dayanıklılığa sahip bir lensin patentini aldığında 1877 yılına dayanan bir geçmişe sahiptir. O zamandan beri NXT® teknolojisinin veya darbe ve sıcaklık değişikliklerine dayanacak şekilde tasarlanmış Trivex malzemesinin geliştirilmesini içeren birçok kilometre taşı geçti. Bu lens görme keskinliği ve fiziksel performansın mükemmel dengesidir. Dışarıdaki her babanın bir çift beklediği şaşılacak bir şey değil.

Fotoğraf Pakt

Babamı bir bavul gibi paketlenen, bir sporcu gibi taşıyan ve bir profesyonel gibi seyahat eden bir çanta olan Pakt One ile yaklaşan macerasına hazır olun. Bir, beş yıldan fazla ve yüz binlerce mil küresel seyahat testi ile mükemmelleştirildi. Tüm büyük havayolları için onaylanmış bir taşıma boyutunda gelir; uçak koltuklarının altına ve üst bölmelere kolayca sığar ve diğer çantaların sığmayacağı alanlara kaymasına izin veren yumuşak bir yapıya sahiptir – bu son kalan havai depo alanı veya bir yola hazırlanırken bagajdaki son küçük alan gibi çaldırırlar.

Fotoğraf Copper H2O

Tamamen bakırdan yapılmış bir su şişesi ile maceralarını nemlendirin. COPPER H2O, babanın susuzluğunu gidermekten daha fazlasını yapar. Ayurveda tıbbında, bakır bir kapta depolanan suyun, vücudunuzdaki doshasları pozitif sağlık özellikleriyle aşılayarak dengelediğine inanılmaktadır. Su ayrıca doğal olarak alkali hale gelir ve bu da vücuttaki pH seviyelerini eşitler. Ve eğer babanız gerçekten alternatif bir ilaca girmiyorsa, onlara bunun soğuk bir su şişesi olduğunu söyleyebilir ve bilmeden faydalarından yararlanmasına izin verebilirsiniz.

Fotoğrafı çeken Gary Farrell Vineyards & Winery

Ülkenin her yerinden yeni lezzetler denemeyi seven rafine bir tada sahip olan baba için, Gary Farrell Vineyards & Winery damak tadına hitap edecek bir şarap seçkisi sunuyor. Ezilmiş zencefil, kakule ve kızarmış beyaz biber aromaları içeren Santa Maria Vadisi'nden 2017 Bien Nacido Üzüm Pinot Noir'den, tart nehri kiraz, mandalina lezzet notları ile Rus Nehri Vadisi'nden 2017 Rochioli-Allen Üzüm Bağları Pinot Noir'e ve gül yaprakları, baba bu şarapları yudumlayarak ve ailenizle paylaşarak gerçek bir şarap uzmanı gibi hissedecek.

Fotoğraf Mumm Napa

En iyi, el yapımı şarapları yaratmak için Fransız mirasının geleneksel şarapçılık tekniklerini takip eden Mumm Napa köpüklü şarapları ile bir kutlamaya dönüştürün. Mumm Napa köpüklü şarapları Méthode Traditionnelle adlı karmaşık bir işlem kullanılarak yapılır, Fransız Şampanyaları için kullanılanla aynıdır. Babama bir şişe DVX, Mumm Napa’nın en iyi imzalı köpüklü şarabı veya belki de Mumm Napa ve efsanevi rock gitaristi Carlos Santana arasındaki işbirliğinden doğan cesur, sınırlı salıverme bir şarap olan Santana Serisi'nin bir şişesiyle davranın.

Fotoğraf Garrison Brothers

Babam biraz farklı bir şey arıyorsa, ona her seferinde bir varil olmak üzere, mısırdan mantarlara kadar yerel olarak yapılan bir Texas burbon viski olan bir şişe Garrison Brothers Small Batch ile tedavi edin. Olgunlaştıkça, burbon ahşabın gözenekleri ve yarıkları arasında dolaşır, özsuyu şekerler içinde ıslatılır ve karamela, hindistan cevizi ve vanilyadan aroma verir. Meyve notları, damak tereyağı, çırpılmış krema, melek gıda keki ve meşe ile damak hakimdir. Finish, çikolata ve espresso notaları ile pürüzsüzdür. Babam kesinlikle etkilenecek.

Fotoğraf Tushy

Biraz şımartılmaya ihtiyacı olan baba için (ve bununla yüzleşelim, tüm babaların bazen biraz şımartılmaya ihtiyacı var), sadece emin olmakla kalmayacak, aynı zamanda süreçten zevk alacak birkaç öğeyi bir araya getirdik.

Son birkaç ay içinde kaliteli bir bidenin değerini anlamada bir artış olmuştur. Salgın zamanlarında olsun ya da olmasın, Tushy Bide her babanın seveceği bir şeydir. 17. yüzyıl Fransa'sındaki kökenleriyle ve yalnızca telif hakkı için bir ürün olarak görülen bide, o zamandan beri tüm dünyada kullanıldı ve sadece çevreye duyarlı bir çözüm olarak değil, aynı zamanda standart sağlığa bir yükseltme olarak da daha popüler hale geldi. ve temizlik alışkanlıkları. Tushy Bidet, mevcut her türlü tuvalete takılarak her şeyi kolaylaştırır. Çalıştırmak için elektrik ve ek tesisat gerektirmez ve kendi kendini temizler.

Fotoğraf Manscaped

Manscaped Perfect Package 3.0 Kiti her türlü kırpma ve engellemeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş SkinSafeTM Teknolojisine sahip efsanevi Lawn Mower 3.0 su geçirmez düzeltici ve seramik bıçaklar, Aloe Vera ile aşılanmış anti-chafing deodorant ve babamın her adımda tazelenmesini sağlamak için bir tonlama spreyi içerir. Düzeltici, ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için kuru ciltte veya duşta kullanılabilir, su geçirmez ve kullanışlıdır.

Fotoğrafı çeken Every Man Jack

Her Erkek Jack, babama hayatının en iyi cildini vermek için temiz malzemeleri birleştiren bir ürün serisi. Temiz cilt için toksinleri ve fazla kirleri nazikçe soymak ve emmeye yardımcı olmak için aktif kömürü arındırmak, aloe vera süper nemlendirme ve yoğun yatıştırıcı sunmak için, babamı taze tutmak için sert kokularla savaşmaya yardımcı olan ara kök tozu ve hindistan cevizi yağı, çok şey var. Babamın hoşuna gidebilecek birkaç öğeyi seçebilir veya abonelik kutusuna gidebilir, bu da babamın her kategoride en çok satan ürünleri test etmesine ve en çok neyi sevdiğine karar vermesine izin verir.

Fotoğrafı çeken Guru Nanda

Babamıza koku ve aromaterapinin tüm faydalarını evde yaşama fırsatı verecek Guru Nanda Aromaterapi Kiti ile aromaterapi yaptırmayın. Rahatlatıcı ve keyifli bir koku sağlamanın yanı sıra, aromaterapi yağları da kapsamlı fiziksel ve psikolojik faydalar sağlayabilir. Ayrıca evin içinde babanın seveceği güzel bir atmosfer yaratmaya yardımcı olurlar.

Fotoğraf Karcher

İster aile için hoş bir evi seven bir baba ister erkek mağara köşesini ladinlemek ister, her şey temiz bir çevre ile başlar.

Kärcher FC 5 Kablosuz Zemin Temizleyici, en dikkatli babanın bile seveceği bir cihazdır, çünkü yaşamın yoluna çıkan her ne olursa olsun her şeyi temiz ve parlak tutmasına izin verir. Çoğu sert zemin temizleyicisinin aksine, FC 5'in mikrofiber silindirleri zeminlerinizle sürekli ve doğrudan temas sağlar. Temiz su silindirlerin önüne sürekli olarak uygulanırken, kir ve hafif kalıntılar ayrı bir atık su deposuna çıkarılır ve zeminleriniz sadece iki dakika içinde kuru kalır. Silindirler, kir teması olmadan kolay temizlik için çamaşır makinesine veya bulaşık makinesine de yerleştirilebilir.

Fotoğraf Vero Linens

150 yıldan fazla lüks yatak çarşafları ile yerel zanaatkarlar tarafından İtalya'da dokunan ve dikilen bir dizi çarşaf olan Vero Linens ile eşleştirin. İtalyan Alpleri'nin eteklerinde yer alan bu bölge, orta çağlardan beri önde gelen tekstil üreticilerinden biri olmuştur. Long Staple ve Extra-Long Staple pamuğun en iyi kalitelerinden yapılan hipoalerjenik çarşaflar ve babamın her gece üst düzey bir otelde uyuduğunu düşünmesini sağlayacak kadar yumuşaktır.

Fotoğraf Accell

Babayı, kullanıcıların Amazon Echo Dot 3.Nesilini diğer prizleri engellemeden herhangi bir standart duvar prizine kolayca monte etmesini sağlayan Accell Power Dot Duvar Şarj Cihazı ile bağlı tutun. Tutucu göbeğin kendisini sabitler ve tutucu çevresinde temiz ve düzenli bir kablo yönetimi tasarımı sağlar. Bu şekilde babam evin neresinde olursa olsun Yankısına erişebilir.

Fotoğraf Paddywax

Babamın en güçlü insan duyularından biri olan koku duyusuna girerek kendi vahasını yaratmasına yardım edin. Koku duygusu hafıza ve duygu ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır. Yaz aylarında hanımeli kokusu, bir tatil toplantısında soba üzerinde ya da en sevdiğiniz parkın izlerinde yağmur, kokunun gücü ve duygu ve anlarla bağlantısı hakkında sihirli bir nostaljik bir şey var. Bir meşguliyet dünyasında, Paddywax mumları babamın yavaşlamasına ve rahatlamasına izin verir.

Fotoğraf: DEHV Candles

Ya da Los Angeles'ta yapılmış, betona yerleştirilmiş ve doğayı babanın evine getiren taze kokular içeren bir mum serisi olan DEHV Mumlarından birkaç koku seçin. Topraktan dumanlıya ve baharatlıdan tatlıya kadar, bu mumların kokusu tüm evi sakin ve huzur hissi ile sarar ve her gün ev gibi hissettirir. Mumlar betondan yapılmış kavanozlara elle dökülür ve günlük hayata lüks duygusu katması garanti edilir.

Fotoğraf Bondaroo

Yeni babalar bazen şeylerin büyük planında göz ardı edilir. Yeni bebeğe ve anneye çok fazla odaklanma var, radarın altına kaymaları kolay. Bu yüzden Babam Eşyası, böylesine yenilikçi olan babalara bakım için cilde cilt kanguru bakımında bir atılım olan Bondaroo'yu yarattı, hatta bilinen Shark Tank'ta köpekbalıklarının gözünü bile yakaladı. Bondaroo, baba ile yeni bebeği arasındaki aktif bağı kolaylaştırmak, daha iyi bağlanmalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda bebeği sakinleştirmeye ve yaşam boyu bağlantı kurmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Fotoğraf Bake Me A Wish

Ve son olarak, tatlı bir dişi olan baba için, Bake Me A Wish muhtemelen ona verebileceğin en iyi hediye. Mümkün olan tüm tatların keklerinin yanı sıra tatlı dişine hitap etmek için hediye sepetleri içeren Bake Me A Wish ile tek zorluğunuz sadece bir kek seçmektir, çünkü hepsi çok lezzetli görünüyor. Ve gerçekten karar veremiyorsanız, babamın çeşitli lezzetleri ve dokuları kontrol etmesine izin vermek için her zaman bir örnekleyiciye gidebilirsiniz. Kim bilir, belki de tatlısını paylaşmaya istekli olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Hailee Steinfeld Carven'da Moda İleri

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Sarah hyland olur sevimli içinde süslü amen

Latest from SANAT