Uluslararası Sanatçı Roman Feral Lüks ve Doğayı Birleştiriyor

/
3 mins read

Fotoğraf Kredisi: David Hoheb

Sanatçı Roman Feral, çocukluğundan beri lüks ve doğanın harmanlanması tutkusuna sahip. Yan yana, ikonik lüks markaları Feral'in uzmanlaştığı eşsiz bir teknikle uçuşta görünen doğal kelebekler ile birleştiren zarif sanat koleksiyonunun temelini oluşturmaktadır.

Fotoğraf Kredisi: David Hoheb

Chanel ve Louis Vuitton gibi zamansız markalarda yenilikçi ve yaratıcı oyun, dünyanın önde gelen sanat galerileri ve etkinliklerinin dikkatini hızla topladı. Koleksiyon, doğanın ve lüksün cazibesinden esinlenerek, insan tasarımı ve işçiliği ile en yüksek güzellik formunu getiriyor. Feral tarafından yaratılan ve kaliteli ürünlere yeni bir boyut ve duygu getiren bir dizi orijinal parça bulunuyor. Eserleri Asya, Afrika ve Güney Amerika'dan kelebekler içeriyor.

Fotoğraf Kredisi: David Hoheb

Sadelik ve karmaşıklığı tasarımın sofistike olmasıyla birleştirmek, Feral'in hazırladığı her sanat formunda beklenmedik bir şekilde sürekli bir oyunla belirgindir. Öğe sanatçının başından sonuna kadar tüm işlerinde dokunmuştur. Sanat koleksiyonundaki varlığı, hafif, yaratıcı katkıları için hem sanat alıcılarını hem de lüks tüketicileri memnun etti.

Fotoğraf Kredisi: David Hoheb

Feral’ın çağdaş sanata yolu hem hızlı hem de nispeten nadirdi. Fransa'da doğdu, daha sonra bugün ikamet ettiği Miami'ye taşındı. Koleksiyonunun yayınlanmasının ardından, prestijli Art Basel etkinliğinde gösterildi ve birçok büyük sanat galerisinin temsilini kazandı.

Feral, sadece 29 yaşındayken, dünya çapında mevcut eseri parça başına 7.000-85.000 dolar satarak uluslararası çağdaş sanatta yükselen bir yıldız haline geldi. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: Roman-Feral.com.

Fotoğraf Kredisi: David Hoheb

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Kusursuz Ciltler İçin En İyi Tedaviler ve Sırlar

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Kate Moss, Isabel Marant'ta Londra'yı Seviyor

Latest from GÜZELLİK