Babaya Sürpriz 12 Babalar Günü Hediye Fikirleri

20 mins read

Babalar Günü sadece bir ay uzaklıktadır. 21 Haziran Pazar günü, hayatınızdaki adamlar, kocalar, babalar ve büyükbabalar ile – neredeyse bu yıl çoğu için – zaman harcayacaksınız. Alışverişi zor olanlar veya oldukça benzersiz olanlar için, bu liste tüm babaların takdir edebileceği çok çeşitli hediyeler sunar. Google'da "baba için en iyi teknoloji araçları" veya "baba 2020 için hediyeler" aramak yerine, burada oldukça kuruş alabilecek, ancak kesinlikle takdir edilecek olan kişiselleştirilmiş seçimlerin bir listesi.

(kredi: Barrington İzleme Sarıcıları)

2009 yılında kurulan Barrington Watch Winders, lüks otomatik saatler için çok çeşitli fonksiyonel ve estetik açıdan hoş saat sarıcıları sunmaktadır. Çelik ve temperli camdan yapılmış ancak ayrı deri görünümlü kaplama ile kaplanmış 12 WATCH WINDER SAFE (2,995,00 £) Barrington serisinin en önemli noktasıdır. Her bir saat için bir tane olmak üzere 12 programlanabilir rotor ile, her rotorda önceden programlanmış dört dönme ayarı bulunur ve her saatin sürekli sürekli hareket halinde olduğundan emin olun. Kasaya dört basamaklı bir PIN ve / veya elektronik erişim kartı ile erişilir ve hatta bir hareket dedektörü alarmı ve dahili hareket algılama ışığı vardır. Kasa duvara sabitlenebilir ve dahili pillerin arızalanması durumunda yedek bir harici pil takımı ile birlikte gelir. Babalar, büyükbabalar, amcalar ve vaftiz babaları için harika bir hediye olan bu şık ve şık saat sarıcı, en sevdikleri saatlerinde her zaman zamanında ve şık olmalarını sağlayacaktır.

(kredi: Phillips)

Gününe mükemmel bir fincan kahve olmadan başlayamayan baba için Phillips’in Saeco Xelsis (1,999,00 $), herhangi bir babanın zevkine göre kolayca hazırlanmış zarif kahve yapar. Bu lüks espresso makinesi, tek bir düğmeye basarak tamamen tercihlerinize göre özelleştirilebilen 15 lezzetli espresso ve kahve içeceği yapabilir. Kahve Equalizer ™ ile dokunmatik ekranı kullanarak, baba kendi ve diğer yedi kullanıcı profilini kaydedebilir ve süt, ısı, güç seviyelerini ayarlayabilir ve öğütücüleri mükemmel bir fincan için ayarlayabilir. Saeco Xelsis'in dayanıklı seramik öğütücüleri ile AquaClean filtresi sayesinde kireç çözme olmadan 20.000 fincana ve 5.000 fincana kadar üstün lezzet elde edin. Ayrıca Latte Perfetto teknolojisi, mükemmel sıcaklıkta hoşgörülü ve tutarlı köpük sağlamak için sütü ısıtır ve köpürür ve aynı anda iki içecek bile yapabilir. Hassas bir latte macchiato, güçlü espresso ve aradaki her şeyden, tam otomatik espresso makinesinin mucidi Saeco'nun en yeni yeniliği.

(kredi: Legacybox)

Dünyanın en büyük ev medyası sayısallaştırıcısı olan Legacybox, yaşlanma ortamı dosyalarında sıkışıp kalan bu anların kilidini tekrar görüntülemeleri için kilidini açarak insanları hayatın en büyük anlarında bir araya getiriyor. Ülke genelinde babalar, geçmişte bu hazineleri bulan garajlarını, denslerini ve diğer köşe ve vinçlerini hararetle temizlerken, Legacybox, ailenin tüm üyelerinin bu anıları dijitalleştirmesi ve paylaşması için basit bir yol sunuyor. Legacybox – iki eşyada, 10 eşyada, 20 eşyada veya 40 eşya bagajında ​​(1,020,00 $) mevcut olsun – babanızın doğduğunuz andan itibaren ilk dişinizi kaybetmeye, bir futbol oyununda çığlık atmaya, ağlamaya, bu özel anları yeniden yaşatmasına izin verin kolay paketleme ve barkod izleme sistemi ile mezuniyetinizde ve daha fazlası. Bu Babalar Günü, kaçırılan beraberlik anlarıyla mücadele etmek için Legacybox, hayatın en büyük anlarında insanları bir araya getirmeye yardımcı olmak için doğrudan sevdiklerinize göndermek için 50.000 dolarlık ücretsiz sayısallaştırma kitleri bağışlıyor. Legacybox’ın üzerindeki #MemoriesUnlocked'a kaydolun.

(kredi: iRobot)

İRobot Roomba® s9 + robot vakumla (1.099,99 $) temizlik yapmak daha kolay olamazdı. Roomba® s9 +, köşelere ve kenarlara derinlemesine temizleyen, evinizi haritalayan ve kendi kendine boşaltan çığır açan teknoloji paketi sayesinde zeminleri babamın yapılacaklar listesinden temizlemek için zaman alıcı bir görev üstlenir. VSLAM® ve Imprint ™ Link Teknolojisi ile iAdapt® 3.0 Navigasyon'u kullanan akıllı robot vakum, evinizin her santimetrekaresini eşler ve bölgelerin isimlendirilmesine izin verir, böylece hangi odaların ne zaman temizleneceğini seçmek için tam kontrol sağlar. Baba, en sevdiği sandalyesinde atıştırmalıklarla bir oyun izleyerek rahatça hissedebilir ve iRobot HOME Uygulamasındaki bir düğmeye hızlı bir şekilde tıklayarak ya da Alexa özellikli cihazlar ve Google Asistan ile eller serbest olarak kontrol edebilir, Roomba® s9 + 'yı çağırabilir. herhangi bir kırıntı temizlemek için. Robot vakumu, daha fazla dikkat gerektiren alanları bile tanıyabilir, robotun daha iyice temizlemesini, halı ve ahşap zeminleri tespit etmesini sağlarken, 40 kat emişli üç aşamalı temizleme sistemini kullanır.

(kredi: EGO)

Mükemmel bakımlı çime sahip olmak istiyorsanız, EGO'nun Power + 21 'Touch Drive ™ Kendinden Tahrikli Teknolojili Select Cut ™ Biçme Makinesi (599,00 $) sizin için biçme makinesidir. Endüstrinin 1 numaralı ve en güçlü 56 volt, 7.5Ah ARC lityum ™ pil ile çalışan bu biçme makinesi, gürültü, yayılma veya duman olmadan birinci sınıf bir gaz biçme makinesinin tüm gücünü ve performansını sunar. EGO Select Cut, üstün çim öğütme veya torbalama performansı arasında seçim yapabilmenizi sağlayan çok bıçaklı bir kesme sistemine sahip ilk akülü çim biçme makinesidir. Biçici bir düğmeye basarak başlar ve kendi kendini itme işlevi avucunuzun dokunuşuna kolayca geçer, hızı başparmağın sezgisel bir rulo ile kontrol edersiniz. Her bir şarj bir saat sürer ve biçici en büyük valizden daha büyük olmayan bir alanda kolayca saklanır. Artık baba, EGO'nun çimlerdeki ve bahçe hattındaki 40 artı araçtan biri olan bu son teknoloji ürünü çim biçme makinesi ile çimlerin nasıl göründüğünü ve oldukça havalı görünmesini tam olarak kontrol edebilir.

(kredi: Therabody)

Therabody, son ürünlerini, QuietForce teknolojisine ve Bluetooth özelliklerine sahip tamamen yeni ve ilk akıllı perküsyon terapisi dördüncü neslini resmi olarak tanıttı, bu nedenle babamın herhangi bir fiziksel aktiviteden sonra acı çekmesine gerek yok. Rakipsiz ve ünlü Theragun güç ve hızını sunan bu ve diğer tüm yeni nesil cihazlar – Theragun Elite ™, Theragun Prime ™ ve Theragun PRO ™ – tamamen kişiselleştirilmiş uygulama deneyimine sorunsuz bir şekilde entegre olur. Therabody Uygulaması, davranışlarınıza, modalitelerinize ve tercihlerinize uygun şekilde yönlendirilmiş tedaviler sunar. Theragun PRO ™ (599,00 $) Therabody'nin güçlü, profesyonel düzeyde performansa sahip elle tutulan perküsyon masajı terapi cihazıdır. Bu üst düzey cihaz, derin kas tedavisi, döner kol, sürekli çalışma süresi için iki adet değiştirilebilir pil ve endüstri lideri iki yıl garanti sağlar. Babamın kas iyileşmesini arttırması, stresi ve gerginliği serbest bırakması veya sadece uzun bir günden itibaren rahatsızlığı hafifletmesi gerekiyorsa, bu akıllı vurmalı terapi cihazı kendi liginde.

(kredi: Will Deri Ürünleri)

Will Leather Goods, Eugene, OR merkezli bir aile yaşam tarzı markasıdır ve 30 yılı aşkın bir süredir kaliteli deri ürünleri hazırlama deneyimine sahiptir. Bireyin gözüne olan inançla Kent Messenger (450.00 $), kalite ve güzellikten ödün vermeden fonksiyona ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Konyak, siyah veya kahverengi deri – 25,00 $ karşılığında ek hepsi bir arada deri bakım çözümü seçeneği ile – Kent Messenger, eski deriden üretilmiştir ve çıtçıtlı iç kapağı ve yan yağmur kapakları ile babanızın eşyalarını koruyacaktır . Bir bilgisayara, iş dosyalarına ve daha fazlasına uyabilecek babalar, bu deyim çantasını işe alıp meslektaşlarına göstermek için sabırsızlanıyorlar. Will Leather Goods, COVID-19 salgını sırasında ihtiyaç sahibi kişilere yardımcı olmak için her satın alımda% 10'a kadar bağış yapılacağından gurur duyuyor. Ayrıca, her ürün, deri işçiliği ve donanımında üretici kusurlarını kapsayan bir ömür boyu garanti olan “Will's Guarantee” ile birlikte gelir.

(kredi: RESPAWN)

Babam çalışıyor, oyun oynuyor veya aradaki herhangi bir şey olsun, OFM’in sandalye ve masalarından RESPAWN herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Isıtılmış konferans görüşmesinden her türlü sanal savaş alanında yoğun bir savaşa kadar, Respawn-200 Yarış Stili Oyun Koltuğu (255.99 $) babamın rahat, sakin ve serin kalmasını sağlar. Birleştirilmiş deri koltuk ile yenilikçi örgü destek karışımı, sizi serin tutmak için maksimum nefes alabilirlik ile nihai destek sağlar. Konforu sağlamak için ek özellikler arasında ayarlanabilir bel desteği ve koltuk başlığı yastığı, yatar kontrol ve yükseklik ve derinlik ayarlı kolçaklar bulunur. Bu sandalyeyi Respawn-3000 Oyun Bilgisayar Masası (340.99 $) ile eşleştirin ve verimliliği en üst düzeye çıkararak ve popüler modüler oturma standı masalarından yararlanarak babanın savaş istasyonuna yardımcı olun. Pnömatik yüksekliği ayarlanabilir taban (28 ”ila 44”), hoparlör rafları, dahili bardak tutucu diğer özelliklerin yanı sıra, otururken veya ayakta dururken, savaşın her ne olursa olsun her şeyin kolun erişebileceğini bilerek rahat hissedecek.

(kredi: ECCO)

ECCO Erkek S-Three Golf Ayakkabısı (200,00 $) sahadaki performansı saha dışı stille harmanlar, böylece baba elinden gelenin en iyisini yapabilir ve bağlantılarda en iyisini oynayabilir. Bu bahar piyasaya sürülen hibrit golf ayakkabısı, GORE-TEX Teknolojisi sayesinde su geçirmezdir ve kulüp binasından 18. deliğe kadar üstün konfor sunar. Ayakkabı, en yeni ECCO Zonal Fluidform ™ yeniliğini kullanan, yastıklama ve stabilite arasında doğru dengeyi sağlayan üç renkli kalın bir bölgeye sahiptir. Bu üç bölge, golfçülerin en fazla baskı yaptıkları yerleri desteklemek için yaratıldı – topuk yastıklama ve rahatlığı sağlamak için tasarlandı, denge için orta ve yastıklama ve geri tepme dengesi için ön plana çıktı. E-DTS® çekiş sistemi 800 çekiş açısına sahip yaklaşık 100 TPU çekiş çubuğundan oluşur. Beyaz, mıknatıs ve beton seçenekleri bulunan ayakkabı ECCO’nun web sitesinden satın alınabilir.

(kredi: Buttercloth)

Buttercloth, 2018'de hit şovda bir başarı başarı hikayesinin ardından ünlenen bir erkek giyim gömlek, polos ve kazak serisi, Köpekbalığı tankı. Buttercloth, “sert ve cızırtılı” elbise gömlekleri giyerek nefret eden Tran'dan ilham aldı, bu yüzden% 100 uzun elyaf pamuktan ve benzersiz bir üretim sürecinden “Buttercloth” adını verdiği yumuşak bir kumaş yaratmaya başladı. 2017 yılında Vietnam'dan bir göçmen olan ve on yaşında kendi kıyafetlerini tasarlayan ve diken Danh Tran tarafından başlatılan Buttercloth'un gömleklerine eleştirmenler ve alışveriş yapanların yorumları dünyanın en rahat gömleği olarak atıfta bulunuldu. Çakıl Kanyonu (106.20 $) gibi popüler elbise gömleklerinden çelik gri ve çığ gibi pololar (86.40 $), gömleklerin nefes alabilirliği yaz aylarında serin kalmanıza ve kışın sıcak kalmanıza yardımcı olur, maksimum 6 yollu bir streç hareket ve konfor, kırışıksız rahatlık ve özel çift katlı yapı. Buttercloth’ın elbise gömlekleri, hayatınızdaki iş için, hareket halindeyken ve hatta şehirde bir gece için en iyi şekilde görünmeyi seven adam için harika bir hediye.

(kredi: Jabra)

Herhangi bir fiziksel aktivite sırasında, herhangi bir ses kalitesinden ödün vermeden gerçek performans için Jabra’nın Elite Sport (219,99 $) kablosuz kulaklıkları, önde gelen Bluetooth kulak tomurcuklarıdır. Müzik ve çağrılar için üstün ses kalitesi sunan Jabra’nın kablosuz tasarımı, kişiselleştirilebilir montaj seçenekleriyle gün boyu konfor ve güvenli uyum sağlar. Antrenmanınız ne kadar güçlü olursa olsun, babanızın en sevdiği pompalanan müzik veya podcast kalitesiyle hala akan aktivitenize bağlı olarak bir veya her iki tomurcuk giyme seçeneğiniz vardır. Her kulaklıkta arka plan gürültüsünü filtrelemek için birlikte çalışan iki mikrofon bulunur, bu nedenle koşu bandında, bisiklete binerken veya mahallenin çevresinde rahatça dolaşırken sadece babanızın sesi duyulur. Kullanımınıza 13,5 saat güç veren portatif bir şarj kutusu ile kulakiçi kulaklıklar dört buçuk saate kadar dayanabilir. Kulakiçi kulaklıklar, çevrenizden daha fazla haberdar olmanızı sağlar, çünkü bir düğmeye dokunarak babam onu ​​çevreleyen sesleri rahatça filtreleyebilir. Kulakiçi kulaklıklardan en iyi şekilde yararlanmak için Jabra Sport Life uygulamasına bağlanın, kondisyonunuzu analiz eder ve analiz eder ve antrenmanınız sırasında gerçek zamanlı olarak kişiselleştirilmiş ses koçluğu sağlar (kulak içi hassas kalp atış hızı monitörü sayesinde).

(kredi: Mahkeme)

New York şehrinde tasarlanan COURANT, en son donanıma sahip olan ve babanızın günlük yaşamına kusursuz entegrasyon için tasarlanmış birinci sınıf malzemelerden üretilen bir kablosuz şarj ürünleri serisidir. CATCH: 3 (175,00 $), birinci sınıf çakıl taneli İtalyan derisinden yapılmış herhangi bir masaya mükemmel bir ektir, geniş aksesuar bölmesi sayesinde COURANT’ın en büyük şarj cihazıdır. CATCH: 3 bobinli Qi sertifikalı hızlı kablosuz şarj ile çoğu durumda 3 mm kalınlığa kadar şarj eder ve diğer cihazları bağlamak için ek bir USB-A bağlantı noktasına sahiptir. Hareket halindeyken, CARRY (150,00 $) kablosuz şarj edilebilir bir güç bankası ile taşınabilir hızlı kablosuz şarj sağlar, böylece babanın öğleden sonra nefret edilen pil tüketiminden korkması gerekmez. İki tam telefon şarjı olan 8000 mAh üreten telefonlar, cihazın üstüne istiflenerek sorunsuz bir şekilde şarj edilebilir. Tüm COURANT ürünleri Apple, Droid ve diğer tüm Qi uyumlu cihazlarla uyumludur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Kate Moss, Isabel Marant'ta Londra'yı Seviyor

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Katie holmes baharat Yukarı onu denim içinde j marka

Latest from SANAT