Sanatçı Olivia Steele'nin Yeni Sınırlı Üretim Kitabı

/
4 mins read

Olivia Steele

Görsel sanatçı Olivia Steele, el yazısı ve zarif el yazısı şeker renkli neon ışık kurulumları ile zekâ, bilgelik ve güçlendirme – "Bu Sadece Başlangıç" ve "Mevcut Ol" sözcüklerinin yanaktaki dilini söyler.

Bir Sanat Basel Miami ve Mexico City Sanat Haftası emektarı olan Steele'nin orijinalleri dünya çapında koleksiyoncular tarafından aranıyor. Palms Casino Resort'un Las Vegas'taki mavi çip koleksiyonunda kışkırtıcı parçalar "Keşke Keşke" ve "Şimdiye Kadar İstediğim Her Şey Oldu" sanat dünyası ağır vurucularıyla (Andy Warhol, Damien Hirst ve Jean-Michael Basquiat dahil) yer paylaşıyor .

Olivia Steele

Avrupa, Kuzey Amerika ve ötesindeki galerilerde sergilenmenin yanı sıra, Nashville, Tennessee yerlisi ayrıca Burning Man, California'nın Bombay Beach Bienali ve Meksika'nın Benimle Sanatı Tulum ve Mezcal Amarás da dahil olmak üzere övülen küresel sanat festivallerinde düzenli. bir gece, ağızdan ağıza sadece Oaxaca'nın agav alanlarında toplanıyor. Şu anda Mexico City ve Berlin'deki sevgili stüdyosu arasında zamanını ayıran Steele, kısa süre önce yeni sınırlı sayıda ürettiği monografisini başlattı. Kavramsal İtiraflar.

KAVRAMSAL İMTİYELER

On yılın değerinde, neons, işaretler ve heykeller dahil olmak üzere çok disiplinli sanat eserleri, okuyucuları, oluşturduğu büyüleyici siteye özgü kurulumların arkasındaki sanatsal yaklaşımını ve felsefelerini paylaşırken Olivia Steele'nin dünyasına davet eden 160 sayfalık kitap boyunca kutlanmaktadır. Mumbai'den Beyrut'a kadar dünyanın her yerine kurulur.

Olivia Steele

Yakışıklı koleksiyoncu sürümü, Steele'nin imzası "Üçüncü Göz Aktivasyon Portalı" nın merceksel bir baskısıyla süslenmiş kabartmalı bir keten kapağa sahip ve onu kendi başına bir sanat eseri haline getiriyor. 500 baskı ile sınırlıdır, Kavramsal İtiraflar Steele The Show'da çevrimiçi olanlar da dahil olmak üzere belirli galerilerde ve perakendecilerde mevcuttur. Butik aynı zamanda Steele'nin çalışmalarını içeren – güzel mücevherlerden ve eşarplardan özel siparişe kadar, Küerno'nun kamusal Panama şapkalarını "Kendini Sev" ve "Kendini Kontrol Et" ayrıntılarını içeren Kamusal Farkındalık Gösterileri ile – sınırlı sayıda baskı ile ve hatta bir "Gelecek Anılar" Miami Beach EDITION bowling topu.

"İnanıyorum ki, büyük sanat, iz bırakma hırsıyla değil, onunla temasa geçecek her insanla, küçük bile olsa, bir değişim kurma arzusuyla yaratılır …" – Olivia Steele

Olivia Steele

Olivia Steele

Olivia Steele

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Yüzünü Tatil Sevgisine Tedavi Et

Sonraki Hikaye

Montegrotto, İtalya Venedik dışında bulunan şifa kutsal

Latest from GÜZELLİK