Bu Anneler Günü Annenizin Cildine Ekstra Bakım Ver

/
3 mins read

cilt bakımı, güzellik ürünü

Fotoğraf CARE Skincare'in izniyle

Bilmiyorsanız, Anneler Günü tam köşede ve annelerin çoğunun ortak bir yanı varsa, kendilerinden önceki herkesi düşünüyor. Bu yüzden CARE Skincare'den bazı güzellikleri (veya tümünü) yakalayarak şımartmasına biraz yardım etmelisiniz. ABD'de üretilen bu cilt bakım serisi, “temiz güzellik” üzerine odaklanıyor ve ürünlerinde “güzellik BS yok” sözü veriyor. “Bizim için, tüm cilt tipleri için çalışan güvenli ve etkili ürünler yaratmak tartışılmaz. Formüllerimiz, yalnızca toksik olmayan, kokusuz ve asla hayvan test edilmemiş kanıtlanmış bileşenler kullanılarak büyük bir özenle geliştirilmiş bir uzmandır. ”

Çizgiden en iyi şekilde yararlanmak için gerçekten her şeyden birini almalısınız. Cildinizi makyaj ve kirden arındırmak için Micellar Cleanser + Toner ile başlayın ve cildinizi onarmak için Tireless Retinoid Night Serum'u (ancak sadece geceleri) takip edin. Ardından, hiyalüronik asit içeren ve anında parlaklık artışı sağlayan Çok Seviyeli Nemlendiriciyi kullanın. Ekstra kuru hissediyorsanız, Derin Nem Düzeltici Nemlendirici Su Kremi ile cömertçe uygulayarak ve beş dakika sonra silerek yüz maskesi yapabilirsiniz. Bu kremi normal bir nemlendirici olarak da kullanabilir ve gün boyunca gerektiği gibi kullanabilirsiniz. Son olarak, gözlerin ve dudakların etrafındaki ince çizgileri azaltan peptit dolu bir krem ​​olan Eye + Dudak Besleyici Krem var. Tüm hattın fiyatı 174 $.

Sadece Aralık 2018'de piyasaya sürülen CARE Skincare, piyasada hala oldukça yenidir ve kendisini geri vermek de dahil olmak üzere rakiplerinden ayırmaya çalışmaktadır. CARE Skincare, her yerdeki kadınların onuruna, Nisan ve Mayıs ayı boyunca, Derin Nem Düzeltici Nemlendirici Su Kremi Pazartesi günü yapılan her satışın% 100'ünün kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Her Anne Sayımına bağışlanacağını duyurdu. hamileliği ve doğumu her anne için, her yerde güvenli kılmaya adanmıştır. Bu nedenle, annenize ne vermek istediğinizden emin değilseniz, kesinlikle bir Derin Nem Düzeltici Nemlendirici Su Kremi almalı ve Pazartesi günü satın aldığınızdan emin olmalısınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Neal Feay Studio'dan Alex Metalmith ile Söyleşi

Sonraki Hikaye

Güzel sanatçı John Peralta zarif heykel eserleri yaratmak için en sevdiğimiz makineleri "patlatır"

Latest from HEPSİ