Be The Architect'den Jean-Marc Piquion ile Bahar Cilt Bakımına Geçmek

/
9 mins read

Mimar Olun

Yeni bir sezon çiçeği olarak, güzellik rutininizi değiştirmek, tıpkı gevrek keten gömlekler ve anlık slaytlar için sevgili kış örgülerimizi değiştirmeye benzer. İle temiz güzellik markaları bir sıçrama yaparak, sizi nemlendirecek, cildinizi parlayan ve saçlarınızı dokunmaya bırakacak doğru ürünleri nasıl bulursunuz? Seni koruduk … kelimenin tam anlamıyla. Mimarın yeni güzellik ve bakım çizgileri, girişimci Jean-Marc Piquion ve aktör Hill Harper tarafından kurulan JUA Essentials for women ve erkekler için H2L, lüks cilt bakımı sahnesine güvenli, toksik olmayan bileşenler getiriyor.

Sağlıklı bileşenler her iki kurucu için de önemlidir, çünkü her ikisi de kanserden etkilenmiştir; Hill tiroid kanserinin üstesinden geldi ve Jean-Marc’ın oğlu lösemiyi yendi. Şimdi, her yerde tüketicilere doğal ve sert kimyasallardan arındırılmış bakım ürünleri, yumuşatıcılar, canlandırıcı losyonlar ve bakım ürünleri olması için güçlerini birleştirdiler.

Aslında Be The Architect'in tüm cilt ve saç bakım ürünleri, doğada bulunan eşsiz bir yağ füzyonuna sahiptir – cildi gençleştirdiği bilinen antioksidanlarla dolu bir santral bileşeni olan avokado, argan, jojoba ve hatta baobab yağı.

Be The Architect, Jean-Marc’ın bahar cilt bakımı zımba telleri ve baobab yağının büyüsünün cildinizi nasıl dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Be The Architect nedir ve markayı nasıl buldunuz?

Jean-Marc Piquion (JMP): Mimar Olun ortak bir savaş, yolculuk ve görevle bir araya geldiğimizde kendim ve Hill Harper tarafından birlikte kuruldu. Hill Harper ödüllü bir aktör, hayırsever, New York Times'ın en çok satan yazarı ve kanserden kurtulan ve ben bir girişimci ve marka stratejisti ve aynı zamanda kanserden kurtulanın babasıyım. O zaman birbirimizi tanımadan, 2010 sonbaharında ikimiz de kendi benzersiz kanser teşhislerimizle mücadele ettik. İkimiz de şanslıydık; Hill tiroid kanserinin üstesinden geldi ve oğlum Mateo lösemiyi yendi. Bu yaşam olayları, tükettiğimiz zararlı toksinler ve kanser bağlantıları hakkında kendimizi ve etrafımızdakileri eğitmek için kendi kişisel yolculuklarımızı tetikledi. 2017 yılında Be The Architect doğdu. Misyonumuz basit ama güçlü: Sert ve tehlikeli kimyasallar içermeyen uygun fiyatlarla birinci sınıf kişisel bakım ürünleri sunmak, aynı zamanda cildiniz ve saçlarınız ve böylece vücudunuz için doğal ve güvenli ürünler benimsemenin önemine farkındalık getirmek.

Şimdi Bahar geldi, cilt bakımı için alışveriş yaparken aramamız gereken herhangi bir bileşen var mı? Uzak durmak için herhangi bir?

JMP: Bizi daha fazla cilt göstermeye ikna eden havaya hazırlanırken cildinizi yıl boyunca nemlendirmeniz önemlidir, özellikle de ilkbaharda. Çizgimiz, daha sıcak havaya geçerken çok önemli olan ağır veya yağlı bir his bırakmadan cildinizi sağlıklı ve nemli tutar. Temel bileşenlerimiz doğaldır ve yıl boyunca öncelikli olan sert kimyasallardan arındırılmıştır. Tabii ki, sizi güvende tutmak için kişisel bakım hattımızın üstünde koruma için güneş kremi de öneririz.

JUA Essentials ve H2L serilerinde baobab kullandığınızı görüyorum, neden bu malzemeyi ürünlerin temeli olarak seçtiniz?

JMP: Kanser teşhisi ve iyileşmelerinden sonra, kişisel bakım pazarında bir sorun belirledik: dünyanın en büyük markalarının çoğu uygun fiyatlı, ancak zararlı bileşenler içeriyor veya sağlıklı organik ürünler içeriyor, ancak karşılayamayan birçok kişi için ulaşılamıyor premium fiyat etiketi. İle Mimar Olun amacımız uygun fiyat ve güvenlik arasında seçim yapma ikilemini ortadan kaldırmaktır. Malzemeler üzerinde kapsamlı araştırmalar yaptık ve kasıtlı olarak baobab seçtik. Baobab, zengin özellikleri nedeniyle hayat ağacı olarak kutlanmaktadır. Baobab, antioksidan özellikleriyle cildi ve saçı korurken eşsiz bir şekilde hidratlama, gençleştirme ve besleme kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Cilt ve saç için tüm ürün yelpazemiz zengin baobab yağı ile doldurulur.

Erkek ve kadın çizgisi arasındaki fark nedir? Malzemeler farklı mı?

JMP: İçerikler çok farklı değil ama kokular, ambalajlar ve ürün portföyü farklı. Erkeklerin çizgisi H2L, modern insan düşünülerek hazırlanmış ve tıraş ve kişisel bakım olmak üzere 2 ihtiyaca hizmet ediyor. Tıraş hattımız, üst düzey bir geleneksel tıraş bıçağı, astarlama yağı, tıraş losyonu ve tıraş sonrası yumru önleyici balsamı içerir. Ayrıca H2L vücut yıkama, vücut losyonu, duş sonrası nemlendirici yağ ve 2'si 1 arada şampuan / saç kremi sunuyoruz. Kadın serisi JUA Essentials, kişisel bakım rutininin saç bakım bölümüne daha fazla dikkat sağlamak için tıraş seçenekleri olmayan ve farklı şampuan ve saç kremi ürünleri ile modern kadın için benzer bir ürün yelpazesi sunuyor. JUA Essentials seçenekleri vücut yıkama, vücut losyonu, duş sonrası nemlendirici vücut yağı spreyi, şampuan ve saç kremi içerir. Tüm ürün yelpazemizi satın almak için tek başına veya abonelik seçeneklerimiz mevcuttur.

En çok satan ürünler nelerdir ve neden?

JMP: Bizim duş sonrası nemlendirici vücut yağ spreyi ve nemlendirici vücut losyonu combo kesinlikle en iyi satıcıdır. Birisi onları denedikten sonra bağımlı olurlar! Cildinizi yağlı hissetmeden nemlendirir ve ipeksi pürüzsüzlükte bırakırlar, ayrıca, bu ekstra ışıltıyı verir, böylece güvenle dışarı çıkabilirsiniz. Tıraş kitimiz de erkekler için son derece başarılı oldu. Temiz, sağlıklı ve üst düzey bir tıraş deneyimi için bir erkeğe ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sağlar. Hem JUA Essentials hem de H2L hatları, özel günler için mükemmel bir hediye seçeneği olduğu kanıtlanmış, güzel bir şekilde paketlenmiş hediye koleksiyonunda sunulmaktadır.

İnsanlar nerede daha fazla bilgi edinebilir?

JMP: Çevrimiçi BeTheArchitect.com YA amazon.com/bethearchitect

Mimar Olun

Mimar Olun

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Güzel sanatçı John Peralta zarif heykel eserleri yaratmak için en sevdiğimiz makineleri "patlatır"

Sonraki Hikaye

Küresel Binyıllar İçin Yeni Sürükleyici Bir Deneyime Öncülük Etmek

Latest from HEPSİ