ARIA'daki Spa, İsviçre Cilt Bakımı Markası Valmont ile 1.000 $ Yüzde Ortak Oldu

/
3 mins read

Valmont Kozmetik

Dünya standartlarında otel, tatil köyü ve restoran koleksiyonu sayesinde Las Vegas uzun zamandır lüks ile eşanlamlıdır, ancak şimdi Dünya Eğlence Başkenti eşleşecek abartılı yeni tedavilerle sağlıklı hale geliyor. En son teklif – 1.000 $ 'lık Majestic Canyon Collagen Facial – İsviçreli cilt bakım uzmanları Valmont ve ARIA'daki Forbes Seyahat Rehberi Beş Yıldızlı dereceli Spa & Salon arasındaki bir ortaklık yoluyla yaratıldı.

Lüks casino tatil köylerinin özü ve güzellik işindeki en büyük isimlerden biri olan Valmont, 1905'ten beri cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış bir işbirliği – beyinsiz gibi görünüyor. Fiyat etiketi yüksek olsa da, çoğu markanın ultra lüks L'Elixir des Glaciers serisinden 17 ürünün bir kombinasyonunu kullanan özel tedavi, cildin dinlenmiş ve parlak görünmesini sağlar. İşte 100 dakikalık, üç basamaklı Majestic Canyon Collagen Facial'ın sunduğu şey.

İsviçre Valais kantonundan saf alp buzul suyu, Valmont'un kendi Phyto-Alpine bahçesinde hasat edilen bitkilerden aktif moleküller ve premium ekstraktlarla yapılan, tedavide kullanılan tüm L'Elixir des Glaciers ürünleri arındırma, enerji verme, detoksifiye etme ve kaldırma konusunda söz veriyor . Valmont’un White Falls Sıvı Emülsiyonu ve Toneri, göze, yüze ve dekolte bölgesine dikkat çekici sıkılaştırıcı, nemlendirici ve nüfuz edici özellikleriyle bilinen saf deniz kollajeni ile aşılanmış ayrı maskeler uygulanmadan önce cildi temizler ve hazırlar.

Daha fazla şımarma ve rahatlama dokunuşu için, maskeler çalışmaya başlarken eller ve ayaklar Valmont Yoğun El Bakım kremi ile masaj yapılır. Valmont’un İksir Serumu, Göz Kremi, Dudak Onarımı, Boyun ve Yüz Kremi kombinasyonu da sıvı kelebek tarzı masaj teknikleri ile uygulanırken, en çok satan Just Time Perfection bitirmek için 'sofistike bir parlaklık parıltısı' ekler.

Tedaviyi takiben, her misafir Valmont Skincare ürün grubundan eve götürmek için cömert örnekler alır – ve markanın Elixir Serum'u yaklaşık 600 $ 'lık perakendeciyle, bu uber lüks spa hizmetini savurganlığa kesinlikle değer kılabilir.

MGM Resorts Uluslararası

MGM Resorts Uluslararası

MGM Resorts Uluslararası

Valmont Kozmetik

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Küresel Binyıllar İçin Yeni Sürükleyici Bir Deneyime Öncülük Etmek

Sonraki Hikaye

John Simmons'ın Kamerası Bir Görüntüden Daha Fazlasını Nasıl Yakalar?

Latest from HEPSİ