Dünyanın En Çok Aranan Kozmetik Diş Hekimi Müşterilerini Oscar İçin Nasıl Hazırlıyor

/
5 mins read

Fotoğraflar Dr. Jon Marashi'nin izniyle

Hollywood’un A listeleri Oscar’ın kırmızı halısında yürümeden önce, Tinsel Town’un ​​en seçkin diş koltuklarından birinde oturuyor olacaklar. Hollywood'da kozmetik diş hekiminin Tom Ford'u olarak bilinen Dr.Jon Marashi, dünyanın en ünlü gülümsemelerinin çoğunu el işi ile endüstriye damgasını vurdu. Ryan Seacrest, Ben Affleck, Tom Hanks, Pink, Halsey ve daha fazlasını içeren ünlüler için diş hekimi olarak Dr. Marashi, kaplama şeklinde bir revizyon isteyen ünlülerin Şükran Günü çevresindeki ödül sezonu randevularını almaya başladığını belirtiyor. Ancak aynı zamanda, inci beyazlarının kameraya hazır olmasını sağlamak için Hollywood'un en büyük gecesinden sadece birkaç saat önce hastaları hızlı bir şekilde parlatmak için gördüğü biliniyor.

Dr.Marashi'ye göre, kırmızı halıya layık, ünlü bir gülümseme elde etmek aslında oldukça basittir ve her gün kendi evlerinin konforundan atabileceğiniz ulaşılabilir adımlar içerir. Bu ilk adımlardan biri düzenli fırçalama ve diş ipi kullanmaktır. Dr.Marashi, diş hijyenini ciddiye alan ve düzenli olarak fırça ve diş ipi kullanan hastaların doğal olarak daha sağlıklı ve daha parlak bir gülümsemeye sahip olduğunu belirtmektedir. Tarihin en ünlü gülümsemelerinden birine sahip olan Julia Roberts gibi ünlüleri, tutarlı bakım ve diş hekimine düzenli ziyaretler nedeniyle böyle açgözlü bir sırıtış olarak kabul ediyor. Profesyonel temizlik için her üç ila altı ayda bir diş muayenehanesinde muayene yapılmasını önerir.

Belirli sorunlar yaşıyorsanız, Dr. Marashi'nin size yardımcı olabilecek bazı ipuçları var. Örneğin, gülüşünüzde renk değişikliği yaşıyorsanız, bir diş hekimi ofisinde profesyonel beyazlatma tedavilerine ek olarak bir beyazlatıcı diş macunu seçmenizi önerir. En sevdiği beyazlatıcı macunlardan bazıları Hello Aktif Kömür Beyazlatıcı Diş Macunu, Opalescence Beyazlatıcı Diş Macunu ve Tom’un Aydınlık Beyaz Diş Macunu. Bunların her biri, zaman içinde diş renginin korunmasına yardımcı olan yüzey lekelerini gidermeye yardımcı olabilir. Ve bu macunların çoğu, ağızdaki zararlı kimyasallardan kaçınarak doğal bir formülasyon sunar.

Daha düz bir gülümseme peşinde olduğunuz şeyse, Dr. Marashi, geleneksel geleneksel hizalayıcılar olarak hastaların yarısında mükemmel bir Hollywood gülümsemesine uzaktan izin veren, bayt adı verilen yeni bir görünmez diş hizalama sistemi geliştirilmesine yardımcı oldu. Bayt için Baş Kozmetik Diş Hekimi olarak, kişisel olarak Smile Science adlı tescilli bir teknolojiyi kullanan hastalar için, simetri, yüz özellikleri ve diş yerleşimi de dahil olmak üzere doğal estetiği optimize eden bir tedavi kursu tasarladı. Sonuç, hastanın genel görünümünü geliştiren güzel bir gülümsemedir. Baytın en popüler tekliflerinden biri, hizalayıcıyı dişin etrafına daha iyi oturtmaya yardımcı olan yüksek frekanslı titreşimler nedeniyle tedavi süresini yarıya indiren hiperbayttır, bu da daha iyi çekiş, daha doğru diş hareketi ve daha kısa tedavi sağlar.

Şimdi, bu hafta sonu 91. Akademi Ödüllerini izlemek için oturduğunuzda, şimdi bu ünlülerin her zaman böyle mükemmel gülümsemelere sahip olmalarına dair birkaç püf noktası bileceksiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

John Simmons'ın Kamerası Bir Görüntüden Daha Fazlasını Nasıl Yakalar?

Sonraki Hikaye

RIMOWA, İkonik Alüminyum Kasasını Karl Lagerfeld ve Arkadaşlarının Yardımı ile Yeniden Tanıttı

Latest from HEPSİ