Gençleştirme ve Sağlık Sanatı: Dr. Kevin Sadati

/
9 mins read

Dr. Kevin Sadati

Cerrahlar ve doktorlarla yaptığımız görüşmelerde, estetiğin felsefi konusu genellikle tartışılmaz. Estetik, sanatın, güzelliğin ve bunların kültür ve doğa ile olan ilişkilerinin takdir edilmesi ile ilgilenen bir felsefe dalıdır – yüzyıllardır tartışılan ve tartışılan karmaşık konular, genellikle doktorlarla değil.

Ancak son zamanlarda estetik yüz plastik cerrahı Dr. Kevin Sadati bunların hepsini değiştirdi. Kendi itirafıyla, Newport Beach, California'da önemli bir uygulamaya sahip bir yüz gençleştirme uzmanı olmadan önce, sanatı ilk olarak tanımlandığı gibi temel estetik prensipleri öngören tanınmış, deneyimli bir sanatçı ve heykeltıraştı. dürüstlük, orantı ve açıklık olarak klasik Yunan filozofları.

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=ThXukW4iL70 (/ yerleştirme)

Sadati ayrıca bu temel unsurların formüle edildiğine ve uygulamasına gömüldüğüne inanıyor. Açıkladığı gibi, “Uzmanlık alanım bir sanat formudur. Bir sanatçı ve ressam olarak estetik uyum ve her bireyin gizli güzelliğini anlamak için eğitilmiş bir göz edindim. Yüz gençleştirme ameliyatının, kişinin sağlığını daha gelişmiş hale getirebilecek eşsiz bir sanat formu olduğuna inanıyorum. Ayrıca, bu ameliyatın amacının orantı ve netliği tanımlayan bir görünüm olması gerektiğine inanıyorum – doğal hissedilen ve doğal görünen ve “ameliyat edilen” bir görünüme sahip olmadan vücudun geri kalanıyla uyumlu bir görünüm. Yüz saklanamayacağınız bir şey, bu yüzden müşterilerimizin huzurlu bir tatildeymiş gibi yenilenmiş gibi görünmelerine izin vermek benim sorumluluğumdur. ”

Müşterilerinin canlanması ve iyi görünmesi hedefiyle ilişkili olarak, hastalarının tüm seçeneklerden en iyi şekilde yararlanmasına izin verecek orijinal bir gençleştirme tekniğini kavramsallaştırmaya başladı: doğal ve uzun ömürlü bir facelift, ihtiyaç duymadan Genel anestezi. Birkaç yıl boyunca bu teknik üzerinde çalıştı ve şimdi ofisinde kullanıyor. Buna Double C Plication tekniği denir ve şimdi yeni nesil yüksek çözünürlüklü yüz gençleştirme prosedürleri olarak kabul edilmektedir. Bu teknik Amerikan Kozmetik Cerrahi Dergisi'nde yayınlanmıştır ve bu teknikle ilgili çeşitli ulusal Plastik Cerrahi konferanslarında ve panellerinde çok sayıda sunum yapmıştır. FOTOĞRAFLARDAN ÖNCE VE SONRASI

Dr. Kevin Sadati

Sadati ayrıca şunları söyledi: “Bu tekniği genel anesteziye ihtiyaç duymadan lokal anestezi ve alacakaranlık sedasyonu kullanarak 3500'den fazla alt yüz ve boyun asansörü üzerinde gerçekleştirdim. Tekniğim minimal invaziv olduğundan, derin dokuyu kesme şansı yoktur, bu da fasiyal sinir hasarına neden olur. SMAS'ı veya yüzeysel kas aponörotik sistemini, yüz cildini altta yatan kas sistemine bağlayan fibröz dokuyu 3 kat halinde katlarım (çoğaltır) ve yukarıdan aşağıya kademeli yüz kası sıkma uygularım. Çene çizgisi ve boyun, yüksek çözünürlüklü sert ve keskin hale gelir. Tekniğim, minimum kesinti ve kurtarma süresiyle uzun ömürlü ve doğal görünen sonuçlar elde etti. ”

Bu tekniği yaratırken ve uygularken, Dr. Sadati estetiğinin yanı sıra tıbbi uzmanlığını da kullandı. Böyle bir kombinasyon, bu hekimin hem sanatsal hem de profesyonel uzmanlığı kullanarak duyusal ve bilişsel bir seviyede ayrımcılık yapma nadir yeteneğine dayanır. Dediği gibi, “Yüz kozmetik cerrahisi plastik cerrahi alanındaki en zorlu ve karmaşık alt uzmanlık alanlarından biridir. Sonuç gizlenemediğinden, güzel sonuçlar elde etmek için sanatsal gözler ve hassas cerrahi beceriler gerektirir. ”

Yine de, bu tür bir ameliyatı ve gerçekten de uygulamasının kimliğini, yaklaşık 15 yıl önce ilk başladığı andan itibaren hızla geliştiğini görüyor. Bunun kısmen medya ve telekomünikasyondaki ilerlemelerden kaynaklandığını düşünüyor.

“Son yıllarda,” diye açıklıyor, “sosyal medya, gerçeklik şovları ve“ özçekimler ”, bir zamanlar – çok uzun zaman önce değil! – neredeyse sadece Baby Boomers'a odaklanan estetik alanında büyük bir değişim yarattı. Şimdi, Milenyum-selfie kuşağı, fark edilmeden önce yaşlanmanın etkilerini durdurmak için ofisimize geliyor. PRP (Platelet Rich Plazma) enjeksiyonları ile dolgu maddeleri, Botox ve mikro iğneleme, bu nesil arasında popüler prosedürlerdir. Ve yakın gelecekte, ameliyat gerektirmeden yaşlanmayı azaltabilen invaziv olmayan radyo frekans cihazları ve kök hücre uygulamaları var.

“Buna ek olarak, bu evrim ile ilgili olarak, iyi olma hissini korumak için sadece olumlu bir imaja güvenen kadınlar değil. Erkekler, kişisel veya profesyonel nedenlerle, kendi görünümleriyle giderek daha fazla ilgileniyorlar. Sadece kadınların yüz gençleştirme ile ilgilenmeleri yaygın bir yanılgıdır. Uygulamamın başlarında, hastalarımın% 5'inden daha azı erkektir. Geçen yıl yüz gençleştirme hastalarımın% 25'i erkektir. Ve 2018'de aylar geçtikçe daha fazlası var gibi görünüyor. ” FOTOĞRAFLARDAN ÖNCE VE SONRASI

Hem erkeklerden hem de kadınlardan sık sık duyduğu bir hikaye, yüz gençleştirmenin benlik saygısını ve güvenini nasıl arttırdığı ve her zaman daha iyi sosyal ve mesleki ilişkilere yol açtığıdır.

“Hissediyorlar ve aslında 10-15 yaş daha genç görünüyorlar” diyor. Bu, yenilenme, umut ve güven duygusu getirir, iyilik ve iyiliği bir araya getirir. Daha genç ve daha iyi hissetmek, mesleğimin ruhu ve hedefidir. Bu da benim sanatım. ”

Kozmetik Cerrahi Galerisi

Ameliyathanede Dr. Sadati

Kozmetik Cerrahi Galerisi

Dr. Sadati Ofiste

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

RIMOWA, İkonik Alüminyum Kasasını Karl Lagerfeld ve Arkadaşlarının Yardımı ile Yeniden Tanıttı

Sonraki Hikaye

Sokak Sanatçısı ELLE Kamu Duvar Resimleri ile Eğitim Eşitliğini Geliştiriyor

Latest from HEPSİ