Her Yaşta Yaşlanmayı Önleyen En İyi Cilt Bakımı

/
9 mins read

her yaş için cilt bakımı

Fotoğraf Kredisi: PRIV

Genç ışıltılarınızı 20'li, 30'lu, 40'lı, 50'li ve daha fazlasına taşımaya çalışıyorsanız, her yaşta cilt bakımı önemlidir. 20'li yaşlarınızda çalışanlar 30'lu yaşlarınızda size tam olarak yardımcı olmaz. Yaşam boyu parlaklık için, günlük bir cilt bakım rejiminin cildinizin her yıl ihtiyaç duyduğu şeye göre ayarlanması önemlidir.

Brea O’Donnell devreye giriyor. Steroidler üzerinde GlamSquad olarak kabul edilen yeni bir uygulama olan PRIV ile yetenek uzmanı ve lisanslı bir estetisyen. Sadece saç ve tırnakların yanı sıra, sprey tansları, yüz bakımı, masajlar, kişisel antrenörler ve daha doğrudan evinize sipariş verebilirsiniz. Ve genişliyorlar – uygulama sırasıyla Temmuz ve Ağustos aylarında Miami ve Chicago'ya ulaştı.

O’Donnell müşterileri her zaman genç cildini nasıl geri alabileceklerini soruyorlar ve en büyük tavsiyesi her yaştaki özel ihtiyaçlarınıza dikkat etmektir. Hangi aşamada olursa olsun genç kalmak için O’Donnell'in ne yapacağına ve hangi ürünleri kullanacağına dair ipuçları cildin içeride.

YİRMİLER

Özellikle 20'li yaşların başından ortalarına kadar iyi bir cilt bakımı ve yüz rutini ile başlayarak, yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatabilirsiniz.

Bu tekrarlayıcı gelebilir, ancak iyi bir nedenden dolayı tekrar tekrar söylenir: güneş koruyucu kullanın! UV maruziyeti yaşlanmanın önde gelen nedenidir ve maalesef hasarın çoğu erken yaşta yapılır. Güneş kremini günlük rejiminize dahil ederek, yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatıyorsunuz. Daha az bir güneş koruyucu ve daha çok bir nemlendirici veya BB krem ​​gibi düşünün. Plaj gibi, daha çok vakıf veya krem ​​gibi kokan birini kullanarak, günlük olarak kullanmanız çok daha muhtemel olacaktır.

SPF'yi ellerinize ve dekorunuza da uygulamayı unutmayın; bu yerlerdeki cilt çok incedir ve kırışıklıklara karşı daha hassastır. Önleme her şeydir – daha sonra kendinize teşekkür edersiniz.

Parlak Görünmez Kalkan – Yağlılık yok. Beyaz kaplama yok. Makyaj üzerinde etkisi yoktur. Her gün güneş koruyucu kullanmamanın mazereti yok.

HydroPeptide Güneş Savunması Renkli SPF 30 – Bu kremsi güneş kremi, cilt tonunuza uyum sağlayarak uyum sağlar. Son derece parlaktır, cildinize sağlıklı bir ışıltı verir. Aloe, yeşil çay, acai ve hyaluronik asit gibi malzemeler bu ürünü güneşten korunma ve cilt bakımı için eşit parçalara yuvarlar.

Tropez Self Tan Express Bronzlaştırıcı Yüz Sayfası Maskesi – Yapana kadar taklit etmek! Bu devrim niteliğindeki yüz tabaka maskesi, cildi beslemek için nemlendirici bir bronzlaşma serumu ile aşılanırken, parlak, nemli bir ışıltı sağlar. Her iki dünyanın da en iyisi.

her yaş için cilt bakımı "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: PRIV

otuzlu yıllar

Kes şunu, sen yaşlı değilsin! Botox gibi hızlı bir düzeltme için acele etmeden önce cilt bakım rejimine aşık olmayı deneyin. Eğer sevmiyorsanız, süresi dolmuşsa, sizin için bir şey yapmıyor gibi görünüyorsa, atın. Piyasada çok fazla inanılmaz ürün var, zamanınızı veya paranızı heyecanlanmadığınız bir zamanla boşa harcamayın.

Bunu bir angarya olarak görmek yerine, rejiminizi günlük bir hoşgörü gibi düşünün. Bu yüz bakımı için de geçerli. Ne düşündüğünü biliyorum – vaktin yok, değil mi? Zaman yap. Sadece bir yüzünüz var ve daha sonra bir cilt bakım rejimi ve yüz bakımı için zaman ayırmış olmanızı dilerim.

Küçük bir dolgu maddesi kullanmaya karar verirseniz, iyi ve sağlam cilt bakımının yerini almayı düşünmeyin. Biri diğerinin yerini almaz.

Jan Marini Cilt Araştırmaları Cilt Bakım Yönetim Sistemi – İyi bir nedenden ötürü tekrarlanan ödül kazanan bu güçlü, her şey dahil kit, gerçekten dönüştürülmüş cilt için yaşlanan veda belirtilerini öpmeye yardımcı olur. Çizgiler, kırışıklıklar ve güneş hasarı geçmişte kaldı.

Kevyn Aucoin Şehvetli Cilt Astarı – Bu hafif astar, cilde ışıltılı, nemli bir görünüm vermek için kremsi kapatıcı ile harmanlanırken aynı zamanda makyajın daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Ayrıca cildinizi çevre kirliliğine karşı korumaya yardımcı olur. Astar, doldurmak ve tombul hale getirmek için botanik özler, antioksidanlar ve hiyalüronik asit ile formüle edilir.

Tatcha Su Kremi – Bu nemlendiriciyi olmazsa olmaz yapan nedir? Yeni başlayanlar için jel benzeri doku sudan daha hafif hissediyor. Formüle gelince, Japon botanikleri gibi malzemeler gözenekleri ve pürüzsüz cildi sıkılaştırmak için çalışırken, yeşil çay, pirinç ve algler cildinizdeki parlaklığı ve gençliği geri kazandırır. Cilt, yapışkan veya yağlı kalıntılar olmadan beslenmiş ve nemlenmiş hissedilir, bu da tüm cilt tipleri için mükemmel bir seçenek haline getirir.

fourties

Zarif bir şekilde yaşlanmak ve kendinizin en iyi versiyonu gibi görünmek istiyorsunuz. Peki, bunu nasıl yapıyorsun? Kolajen. 50 yaşına geldiğinizde, doğduğunuz kolajenin yaklaşık yarısını kaybettiniz. Takviyeler zamanla kaybettiğiniz şeyi yeniden inşa etmek için kendi vücudunuzla birlikte çalışacaktır.

Bu kadar maceracı hissetmiyor musunuz? Nemlendirici. Yaşlanma karşıtı bileşenlerin veya bu konudaki bileşenlerin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak söz konusu olduğunda, nemlendirmek her zaman önemlidir. İyi, uzun ömürlü bir nemlendiriciye sadık kalarak ve bol su içerek, yaşlanma sürecini önemli ölçüde yavaşlatıyorsunuz. Kreminizi daima yukarı doğru hareket ettirdiğinizden emin olun (aşağı itmek yerine cildinizi kaldırmayı düşünün).

Lumity – Uyandığınızda üç ve yatmadan önce üç yumuşak jel tablet alın. Bu kadar. Ve hayır, gerçek olamayacak kadar iyi değil.

Perricone MD H2 Elementel Enerji Nemlendirici Hidrofor Serumu – Kalın nemlendiricilerin hayranı değil misiniz? İşte sizin için mükemmel bir ürün. Hidrojen tarafından beslenen yüksek güçlü bir nemlendirici serum olarak, bu ürün cildi gözle görülür bir şekilde yumuşatırken kuru, stresli bir tenin pürüzlü dokusunu da azaltır.

<a href = "http://www.environskincare.com/product/intensive-range/revival-masque/her yaş için cilt bakımı

Fotoğraf Kredisi: PRIV

elliler

Yaşınızı veren ilk şey gözlerinizin olduğunu söylüyorlar ve O’Donnell de aynı fikirde. 55 yaşına geldiğimizde, etrafındaki bebekleri ve kocaları kovalayan yıllarca süren sıkı çalışma sizi terk etti – çok yorgun.

Yorgun gözlerle nasıl savaşıyorsunuz? Buna bir sebepten ötürü güzellik uykusu diyorlar. Sayısız çalışma uykunun cildiniz için ne kadar önemli olduğunu kanıtlamıştır (diğer her şeyden bahsetmemek bile). Sekiz saat uykuyu sürekli olarak hedeflemek, yastık kılıfınızı düzenli olarak değiştirmek ve günde iki kez iyi bir göz kremi uygulamak "sizi uyandırır" ve size daha parlak ve genç bir görünüm kazandırır.

Bir krem ​​seçerken, sadece “ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltın” dan fazlasını yapın. Bu belirli bir şey. İhtiyacınız olan şey, iltihabı nemlendiren, yeniden canlandıran ve azaltan bir şeydir. Retinol / Glikolik karışımlar arkadaşlarınızdır. Ofiste ve evde neler olduğunu kontrol edemesek de, şimdi, neyse ki, aynada nasıl göründüğünü daha iyi kontrol edebiliriz.

Estée Lauder Advanced Night Repair Konsantre Kurtarma Göz Maskesi – Bu göz yamaları ile 10 dakika sonra, bu uzun günlerin ve gece geç saatlerin kanıtları büyük ölçüde azalacak, çizgiler dolgunlaşacak ve gözleriniz yenilenecektir.

KORRES Black Pine 3D Şekillendirici, Sıkılaştırıcı ve Kaldırma Süper Göz Serumu – Yaşlanmaya 360 derecelik bir yaklaşımla, bu serum zamanın geri döndüğünde kapaklarınızı ve kirpiklerinizi bile dikkate alır. Panthenol, cildi nemlendirir ve genç görünümlü gözler için kirpikleri beslerken, üç tür hyaluronik asit ve yulaf türevi şeker, alanı neredeyse anında daha pürüzsüz ve genç bir görünüm için “kaldırır”.

ReVive Yenileme Serumu – Görünür bir gençlik artışı yaratırken sarkan cilt ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirin. Bu ürün göz çevresindeki cildin daha canlı ve aydınlık görüneceğini vaat ediyor.

SIXTIES

Zamanla cilt elastikiyetini kaybetmeye başlar. Özellikle yüzün alt kısmını ve boynu etkileyen daha gevşek bir görünüm kazanma eğilimindedir. Yaşlandıkça, dudaklarınızın etrafındaki cilt çok incelir, bu nedenle o bölgeye bakmak daha da önemli hale gelir.

Gözlerinize uygulayabileceğiniz her şey ağzınıza da uygulanabilir. Bu yüzden göz kreminizi uyguladıktan sonra, parmağınıza az miktarda koyun ve hafif bir dokunma hareketiyle ağzınızın etrafına uygulayın. Gülümseme çizgilerini unutma!

Le Mieux Göz ve Dudak Kremi – Bu zengin krem, daha genç bir gülümseme için ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak için güçlü antioksidanlarla formüle edilmiştir.

Toplam Göz Onarıcı Krem Renée Rouleau – Hem gözler hem de dudaklar için tasarlanan bu ürün, kuruluk, yorgunluk ve ekspresyon çizgilerinin görünümünü iyileştirmek ve düzeltmek için en yüksek kırışıklık onarım ve sıkılaştırıcı bileşenler konsantrasyonu ile formüle edilmiştir. Sonuç: daha az görünür kırışıklıklara sahip parlak ve pürüzsüz bir cilt.

Elizabeth Arden Prevage Boyun ve Dekolte Sıkılaştırıcı ve Onarıcı Krem – Bu ürün Prevage hattının yaşlanma karşıtı faydalarından ve

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Sokak Sanatçısı ELLE Kamu Duvar Resimleri ile Eğitim Eşitliğini Geliştiriyor

Sonraki Hikaye

Sanatçı Brad Robson Masif Soyut Duvar Resimleri Amerika Sokaklarına Getiriyor

Latest from HEPSİ