Ünlü Saç Guru En İyi Ünlü Stilistleri Rezervasyon İçin Styl3Insta.com'u Tanıttı

/
4 mins read

Katy S

Fotoğraf Kredisi: Kade Hancock

Kadınlar için saç kesimi veya renk tedavisi almak, genel görünümlerine ve günlük mutluluğuna önemli bir yatırımdır. Birçoğu stilistlerinin yaptığı işten memnun olduklarını iddia etse de, gerçek şu ki yeni veya daha iyi bir stilist bulmak göz korkutucu bir teklif olabilir. En iyi kuaförler ve renk uzmanları müşterileri ile bir düzeyde konfor geliştirir ve hangi stil ve saç renginin onlar için en iyi çalıştığını tam olarak anlar. Çoğu zaman, bilinmeyen bir stiliste güvenmek, birçok insanın almaya hazır olmadığı bir inanç sıçraması içerir.

Katy Q, Hailey Baldwin, Zac Efron, Justin Bieber, model Caroline Forsling, moda blog yazarı Christina Caradona ve sayısız genç Hollywood yıldızı da dahil olmak üzere günümüzün en yüksek profilli ve dikkate değer ünlülerinden bazılarıyla çalışan ünlü bir saç stilisti ve renk uzmanıdır. Çalışmaları aynı zamanda en iyi dergilerde de yer aldı. Grazia, ELLE, GQve daha fazlası, şimdi Sherry Netherland Hotel'in evinde Salon Prive'ı çağırıyor.

Deneyimli ve saygın bir saç stilisti veya renk uzmanı bulmaktan kaynaklanan hayal kırıklığını ortadan kaldırmanın bir yolu olarak, ünlü saç uzmanı ve girişimci ilk ünlü saç stilisti rezervasyon uygulaması Styl3Insta.com'u geliştirdi. Bu yenilikçi web uygulaması, tüketicilerin herhangi bir Manhattan mahallesinde bugünün önde gelen ünlü saç stilistleri ve renk uzmanlarıyla randevu aramasına ve rezerve etmesine izin vererek, doğru saç uzmanını bulmaktan kaynaklanan stresi ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Diğer saç rezervasyonu web sitelerinin ve uygulamalarının aksine, Styl3Insta.com sonuçta tüketicilerin:

  • Birinci sınıf New York City salonlarında bugünün en ünlü ünlü saç stilistleri ve renk uzmanlarıyla randevu alın (kredi kartı gerekmez)
  • Listeleri konuma, fiyata veya müşteri puanlarına göre sıralayın
  • Ünlü bir kuaförünün özel bir etkinliğe veya düğüne hazırlanmasına yardımcı olmak için bir otel odasını veya evi ziyaret etmesini sağlayın
  • New York'un hemen her semtinde en ünlü ünlü saç stilistlerine ve saç renkçilerine erişin

Katy, “İlgili deneyim ve iyi bir üne sahip doğru kuaförü veya saç rengini bulmak tüketiciler için yorucu bir görev olabilir” diyor Katy. “Doğru kuaförü veya renkçiyi bulmaya çalışırken bu kadar çok kişinin yaşadığı güçlüğü ortadan kaldırmak için Styl3Insta.com web uygulamasını geliştirdim. Styl3Insta.com, tüketicilerin ünlü saç şekillendirme ve renklendirmede en büyük isimlere sahip randevuları sıralayabildiği ve rezervasyon yapabileceği tek çevrimiçi pazardır. ”

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Sanatçı Brad Robson Masif Soyut Duvar Resimleri Amerika Sokaklarına Getiriyor

Sonraki Hikaye

Art Basel Hong Kong 2017'de Görülmeli

Latest from HEPSİ