Ünlü Güzellik Uzmanı ve Girişimci Yeni Cilt Bakımı Markasını Tanıttı

/
2 mins read

Girişimci, güzellik uzmanı ve anne Christina Crawford, günümüzün güzellik ürünlerinin çoğunda bulunan sert kimyasallardan arınmış, Amerikan yapımı bir saç bakım ve cilt bakım ürünleri serisi olan Bubble Pop Beauty markasını piyasaya sürdü.

Her şeyi güzelliği seven bugünün genç, özgür ruhlu kadınları için yapılmış olan hattaki yenilikçi ürünler:

Çare Saç Serumu – Besin açısından zengin bu serum, kökleri esansiyel vitaminlerle beslemek için saç folikülünü hedefleyen doğal bileşenlerle doldurulur. Formül, nemi ve besinleri yenilemek için kafa derisinin doğal sistemini geri kazandırır ve büyüme için sağlıklı bir ortam oluşturur. Bu serum, saç folikülünün yaşlanmasına karşı savaşırken saçın doğal elastikiyetini ve gözeneklilik seviyelerini geri kazandırır. ($ 25.00).

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=KNUSNE2yP0o (/ yerleştirme)

Kusursuz Asi Beni Al Krem – Bu güçlü krem, yorgunluk, cilt donukluğu ve torbaların görünümünü önemli ölçüde azaltmak için cildi güçlendirir. Krem, cildin doğal parlaklığını anında canlandırır, pürüzsüz ve taze bırakır. ($ 30,00).

Kusursuz Aşk Ultimate Akne Kremi – Bu yüksek performanslı krem, akne ve siyah noktalarla anında savaşan, aynı zamanda kızarıklığı ve şişmeyi azaltan aktif bileşenlerle yapılmış yüksek konsantrasyonlu bir formüldür. ($ 20.00).

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Art Basel Hong Kong 2017'de Görülmeli

Sonraki Hikaye

Banksy'nin Sokak Sanatını Bulma Kılavuzu

Latest from HEPSİ