Christie Brinkley, Beverly Hills'in Yeni Wellth Büyükelçisi

/
3 mins read

Süper model, oyuncu, en çok satan yazar ve girişimci Christie Brinkley, sakinleri ve ziyaretçileri Şükran Günü'nü her gün Taşınma, İyi Besleme, Geri Yükleme ve Uygulama konusunda teşvik eden yeni Beverly Hills Wellth (Wellness + Health) kampanyası için ideal elçidir. Brinkley son zamanlarda sırlarını prestijli Canon Drive'daki Alo Yoga'daki bir grup sağlık uzmanı ve gazeteciyle paylaştı. En ünlü Sports Illustrated Swimsuit simgelerinden biri olan Brinkley, kızı Alexa Ray Joel ve Sailor Brinkley Cook ile birlikte 63 yaşındayken sayfalara döndü ve bu yaşın sadece bir sayı olduğunu kanıtladı.

60 yaşından büyük olabilir, ancak birçok 40 yaşından daha iyi görünüyor. Güzelliği ve bilgeliği onu Wellth'in ideal vizyonu olarak nitelendirir.

Onu dinlerken sevdiğim şey, her iki ebeveynini de kaybetmekten bahsederken yırtıldığı zamandır. "Sağlık çok önemli. Her şey yaptığınız seçimlerle ilgili," diye paylaştı Brinkley. "Büyük bir anne olduğum için çocuklarıma ayak uydurmak istiyorum. Onlarla kayak yapmak ve onlarla aktif olmak istiyorum."

İşte Brinkley'nin yaşınızdan daha genç görünmesi ve hissetmesi için paylaştığı 10 favori Wellth deneyimi:

1. Renkli Diyet – Brinkley, 14 yaşından beri bir vejeteryan. Organik bir yaşam tarzı için kararlıdır ve hevesli bir vegan olmakla birlikte, mozzarella ve biraz makarna sever. Dengeyi, kendini “inkâr edecek (siz)” inkar ederek dengede bulur ve dengeyi bulmayı ve kendinize karşı zor olmamayı önerir. Bir kasede renkli yiyecekleri karıştıran bir "gökkuşağı diyeti" yemeyi sever. Küçük bir kız olduğundan beri en sevdiği yemek enginar, "yemek yerken size bir şeyler veriyorlar" dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Banksy'nin Sokak Sanatını Bulma Kılavuzu

Sonraki Hikaye

Star-Studded Los Cabos Film Festivali 4. Yılda Film ve Macerayı Birleştiriyor

Latest from HEPSİ