Star-Studded Los Cabos Film Festivali 4. Yılda Film ve Macerayı Birleştiriyor

/
9 mins read

Los Cabos, film festivali, ewan mcgregor

Fotoğraf Kredisi: Los Cabos Uluslararası Film Festivali

Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca film festivali olabilir, ancak Pasifik Okyanusu'nun arka planı olan bir festivali yenmek oldukça zordur. “Latin Amerika'nın Cannes” olarak bilinen beş günlük Los Cabos Uluslararası Film Festivali, Meksika’nın Baja California yarımadasının güney ucunda düzenleniyor ve El Arco ve Playa del Amor gibi deniz manzaralı simge yapılarla çevrilidir. 2012 yılında kurulan etkinlik, Meksika, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nin sunabileceği en iyi filmlerden bazılarını sergileyen dördüncü baskısını gerçekleştirdi. Ewan McGregor ve Jared Leto gibi büyük yıldızların yer aldığı film festivali, henüz en yüksek sayılarını gördü, yine de hayranlar için samimi ve özel bir atmosfer korudu.

Los Cabos, film festivali "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Mila Pantovich

Genel olarak, 19'u Meksika Premieri, 11'i Amerikan Premieri ve dördü Dünya Premieri olmak üzere 45 film sundu. Bu yıl ayrıca, “çağdaş sinemayı şekillendirmede merkezi bir rolü olan” Kuzey Amerikalı film yapımcılarını vurgulayan Spotlight adlı yepyeni bir programın lansmanını gördü. Alex Ross Perry, bu filmler için bilinen bu onuru ilk alan kişi oldu. Impolex (2009), Renk Çarkı (2011), Dinle Phillip (Los Cabos 2014 Resmi Seçimi) ve Dünya Kraliçesi (Los Cabos 2015 Latin Amerika Prömiyeri). Festival ayrıca 40.000 $ 'ı içeren México Primero FOX + ödülü de dahil olmak üzere 425.000 $' ın üzerinde ödül veriyor (bu yıl Semana Santa yönetmen Alejandra Márquez).

Los Cabos, film festivali, jared leto "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

11 Kasım'da Açılış Gecesi Gala ile başlayarak, ilk gece aktör / müzisyen Jared Leto'yu Jean-Marc Vallée'ye Tribute Ödülü vermek için getirdi. Dallas Alıcı Kulübü (2013 festivalini kapattı). Vallée’nin filmi Yıkım o gece daha sonra Latin Amerika prömiyerini yaptı ve ölü karısını yas tutmayı kesinlikle reddeden bir kocanın (Jake Gyllenhaal) hikayesini anlattı. Naomi Watts ve Chris Cooper'ın başrol oynadığı film, akılsız yıkımın bazen keder içinde dengeyi bulmaya nasıl yol açabileceğine duygusal bir bakış.

Los Cabos, film festivali "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

Ertesi gece Latin Amerika Prömiyerini ilahiCate Blanchett ve Roony Mara başrollerini paylaşırken, Cuma günü Meksika Prömiyeri Hatırlamak. Her sahnede çarpıcı Christopher Plummer ile, Hatırlamak neredeyse mükemmel ve kesinlikle benim için etkinliğin vurgulamak oldu. Plummer, çok fazla vermeden, Auschwitz'de ailesini öldürmekten sorumlu Nazi'nin hala hayatta olduğunu keşfeden büyüyen demansı olan bir adam olarak rol alıyor. Yakalayış? Misyonunu sürekli olarak unuturken, intikamını canlandırmak için onu dört olasılık listesinden bulmak zorunda. Film, Venedik Film Festivali'nde gösterildiğinde, 10 dakikalık bir ayakta alkışlandı ve kesinlikle her saniyeyi hak etti. Plummer bu rol için mümkün olan her ödülü kazanmazsa, akademi ne yaptığını bilmez.

Los Cabos, film festivali "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

Dün gece Ewan McGregor'u Danny Boyle’ın çılgınlığı öncesinde Kahramanı Oyunculuk Ödülü ile selamladı Steve Jobs festivali kapattı. Çölde Son Günler yönetmen Rodrigo Garcia heykeli McGregor'un “yönetmenin kaygı düzeyini düşürdüğüne” şaka yaparak ve oyuncuya “hepimize minnettar olduğumuz bir sürü tam ön çıplaklık yaptığını” söyleyerek oyuncuya heykeli sundu. McGregor, Meksika'daki ilk yönetmenle tanışma hikayelerini paylaştı ve izleyicilere ülkeye ilk aşık olduğu zamanı anlattı.

Los Cabos, film festivali "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

Katılırken, gala gecelerinin başlarında Pabellón Cultural de la República'daki festivalin merkezine gelmek çok iyi bir fikirdir, böylece kırmızı halıyı yakalayabilir ve içeride minderli bir koltuk kazanabilirsiniz (ödüllerin verildiği yer). Marinaya bakan mekan, gala filmlerini çatıda içeride ve dışarıda eşzamanlı olarak gösteriyor, ancak dış mekan koltukları, herhangi bir perdeyi lekelemek için inanılmaz derecede rahatsız edici sert bir plastikten üretiliyor.

Los Cabos, film festivali "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

Alexander Skarsgard ve Liam Neeson da dahil olmak üzere ünlüler kesinlikle vardı, ancak ünlü yüzlerin ışıltısı ve cazibesine daha az odaklanıyor ve daha çok dirsekleri ovuşturarak ve anlaşma yapan endüstri profesyonellerine odaklanıyor. Televizyon büyük bir odak noktası olduğundan (Netflix ve HBO'nun her ikisinde de katılım tekrarları vardı), muhtemelen çalışmalarda birkaçdan fazla proje var – özellikle Arjantin’in Chromo.

büyük solmar, los cabos, cabo san lucas "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Mila Pantovich

Cabo San Lucas bölgesinde, otel genelinde 14.000'den fazla oda (ve sonraki iki yıl için 3.900 daha planlanan) ile tonlarca otel var, ancak kesinlikle mümkün olduğunca marinaya yakın kalmanızı tavsiye ederim. Grand Solmar Resort and Spa, Pabellón Cultural de la República'ya sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir, ancak elbette birçok servis veya özel arabadan birine binebilirsiniz. Bu yılki festivalde Grand Solmar, Odile Kasırgası'nın ardından büyük çaplı yenileme çalışmaları geçirmesine rağmen, otel, festival katılımcıları ve düzenli zamanlı paylaşım ziyaretçileri dalgasına uyum sağlamak için elinden geleni yaptı. Şahsen, yeni cephesi tamamlandığında neye benzediğini görmek için sabırsızlanıyorum. Ünlü Arch tam anlamıyla kayaların diğer tarafındayken, yürüyerek 10-15 dakika içinde görmek için bir teknede olabilirsiniz, böylece Solmar’ın birinci sınıf konumu yenmek oldukça zorlaşır.

Los Cabos, film festivali, kemer, cabo san lucas "width =" "border =" 0

Fotoğraf Kredisi: Josafat De La Toba

Filmlerden ve partilerden sonra (birçoğu var) Kemer altında tüplü dalışa kadar, her Kasım Los Cabos Uluslararası Film Festivali'ne gitmek sadece film izlemekten çok daha fazlası. Etkinliklerin çoğu önceden satıldığından, gelecek yıl geçişinizi satın almak için çok uzun süre beklemeyin (36 $ tek günlük geçişten 150 $ beş günlük Endüstri Rozeti'ne kadar) ve otelinizi önceden rezerve ettiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Christie Brinkley, Beverly Hills'in Yeni Wellth Büyükelçisi

Sonraki Hikaye

Goop Övgü Vitruvi Esansiyel Yağı Difüzörü Aromaterapiden Daha Fazlasıdır

Latest from GÜZELLİK