Gelecek Hafta Sonu Deneyiminiz İçin Yukarıdan Aşağıya Giyin

6 mins read

çift, park etmiş, kumsal

shutterstock

Yaz ortasında, dinlendirici bir tatil için yola çıkmaktan daha iyi bir şey yoktur. Ancak bu sezon topraklandığımız için, klasik Amerikan yolculuğuna olan sevgimizi yeniden canlandırmak için mükemmel bir zaman. Geniş açık yol, saçlarınızdaki rüzgar ve önünüzdeki ufuktan başka bir şey yok. İster sahil kenarındaki bungalovlara, ister ormanlık bir kamp alanına gitmeyi tercih edin, yaz yolculuğunuz için sahip olmanız gereken birkaç şık parça vardır.

çift ​​ayakta birlikte "width =" "border =" 0

shutterstock

Küçük Şeyleri Unutma

Rüzgârın ve güneşin tadını çıkarmıyorsanız tepeyi almanın eğlenceli yanı nedir? Bu yaz doğru aksesuarlarla hazırlandığınızdan emin olun. Sünneler, bir fular, bir plaj çantası — gideceğiniz yer için ihtiyacınız olan şeyleri alın. Bayanlar için, bu yıl her şey retro tonları, büyük boyutlu çerçeveler ve parlak beyaz bir renk tonu ile ilgili. Tıknaz kafa bantları ve eşarplar kıyafetinize biraz eğlence katıyor (ve rüzgârlı saçlarınızı dizginlemenize yardımcı oluyor!). Erkekler daha fütüristik tonları tercih edebilir ve kıyafetlerini yükseltilmiş sırt çantaları veya çapraz çantalarla eşleştirebilir.

yatakta çanta "width =" "border =" 0

shutterstock

En İyi Bagajda Paketle

Doğru bagaj sahibi olmak her zaman tarzlıdır. Bir yolculuğa çıkarken, fazla kilolu valizler, tıknaz tekerlekli arabalar veya bagajınızı kaybetme konusunda endişe duymazsınız – geniş bagaj alanıyla, en sevdiğiniz sıcak hava parçalarını yanınızda toplayabilirsiniz. Erkekler için şık deri spor çantaları her zaman şıktır ve daha maceracı bir tatilciyseniz, naylon bir çantadan faydalanabilme özelliği biraz fırlatılabilir. Bayanlar, carryall çantalar bir an geçiriyor. Bir hafta sonu için ihtiyacınız olan her şeyi uzaktaki arkadaşınıza (ayakkabılar, dizüstü bilgisayar, kamera, banyo malzemeleri ve giysiler) sığdıramıyorsanız, her şeyi yapabilen yeni, çok işlevli bir çantaya ihtiyacınız vardır.

okyanustan çift "width =" "border =" 0

shutterstock

Summer’ın Trend Hazır Giyim

Size söylemek zorunda değiliz – yaz aylarında stil tamamen varış noktasıyla ilgilidir. Güney Kaliforniya'da hafif kumaşlar ve havadar katmanlar beklerken, kıyı şeridi Maine hafif bir kazak veya iki tane isteyecektir. Nerede olursanız olun bu yaz trendde kalmak için bu sezonun trendlerini sizin yerinize yapın. Kadınlar büyük boy kollu ve mini elbiseler tercih etmelidir. Serin bir hava katmanına ihtiyacınız varsa, deri ceketler var. Erkekler Küba yakalı gömlekler, rahat takım elbise ve yüksek belli pantolonlarda en yeni yaz trendlerini deneyebilirler. Ve keten asla modası geçmeyecek.

mens aksesuarları flatlay "width =" "border =" 0

shutterstock

En iyi ayağını ileri koy

Tabii, bagajınıza birkaç çift parmak arası terlik atmak kolaydır, ancak gerçek yaz stili için (ve sadece sizi arabadan sörf yapmak için bir gereklilik değil), daha yüksek parçalar seçin. Erkek giyiminde sandaletler tekrar serin, ancak loafer'lar her zaman bir yaz klasiği olacaktır. Bayanlar, sevinirler! Düşük topuklu yaz için var! Alçak takozlar, tıknaz tıkanmalar, hatta aşınması kolay mokasen ayakkabı bu yaz yaz menüsüne geri döndü.

güneşte döşeme çift "width =" "border =" 0

shutterstock

Mayo uzanmanız

Göl kenarı, sahil, havuz başı – aylarca iç mekanda kaldıktan sonra güneşte uzanmanız bile mükemmel göz alıcı mayolar gerektirir. Ve bu yaz bizim bulunduğumuz havanın tadını çıkarmamızı gerektirdiğinden (veya yavaşça uzaklaştığınızdan), neden bundan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Kadın mayoları, Lurex'in parlak, ışıltılı kumaşı gibi fırfırlar veya doku gibi tonlarca ayrıntıyla bu sezon biraz daha eğlenceli olmaya meyilli. Ve erkekler, bazı katı şortları tercih edebileceğinizden emin olabilirsiniz, ancak çizgiler, çiçekler ve geometrik baskılar bu sezon korkak ve taze bir şekilde yeniden başlatılıyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Görsel Başar Peşinde Fotoğrafçı Dean Bradshaw'a Katılın

Sonraki Hikaye

Christian Louboutin Cabaraparis Koleksiyonunda Paris'e Saygı Duyuyor

Latest from SANAT