Christian Louboutin Cabaraparis Koleksiyonunda Paris'e Saygı Duyuyor

/
3 mins read

tasarımcı çanta

Christian Louboutin

Paris'i mi hayal ediyorsunuz? O zaman yalnız değilsin. Hepimiz bu yaz evde sıkışıp kalırken, Seine ve Eyfel Kulesi önündeki pikniklerde kayıp yürüyüşler yaparken, Christian Louboutin en son koleksiyonunda memleketine bir aşk mektubu yazdı. Christian Louboutin Cabaraparis serisi, dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların sanat ve zanaatkarlığıyla Paris'in güzelliğini ve ilhamını yakalar.

“Paris benim en büyük ilham perim. En görkemli mimarisi ile dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Cabaraparis'i gerçekte demirlememek yerine Paris'in bu fantastik unsurunu yakalamak istedim, ”dedi Christian Louboutin.

Christian Louboutins’in Caba serisi Meksika, Portekiz, Manila ve Afrika’dan küresel sanatçıları destekliyor. Cabaraparis koleksiyonu için çizer ve Paris'in ikiliği sergilemek için kutuyu kullanan yakın kişisel arkadaş Hélène Tran ile ortaklık kurdu – tote'nin bir tarafında, koleksiyonun amiral gemisi olan Paris, gündüz ve karşı tarafta gösteriliyor, gece. Çanta, her biri strass kristalleri ile süslenmiş iki hassas ve farklı stilde mevcuttur. Cabaraparis'in beş basılı neopren panelinin her biri, şehrin en sembolik anlarına ve anıtlarına haraç veriyor.

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=6smMzSY1HkQ (/ yerleştirme)

Bu koleksiyon, Tran ile ilk kez işbirliği yaptığını, ancak Caba serisinin beşinci parçasını işaret ediyor. İki boyutlu tote ile birlikte, ayak bileği sarılı stilettolar, gök yüksekli pompalar, PVC sandaletler, çivili burun spor ayakkabılar ve tıknaz saten takozlar vardır.

City of Lights konusu olarak koleksiyon, yakın zamanda yeniden açılan ve 3 Ocak 2021'e kadar açık kalacak olan Palais de la Porte Dorée'deki L'Exhibition (niste) sergisinin bir parçası olarak önemli bir temadır. Louboutin, sanat disiplinlerini takip etmelerine yardımcı olmak için her yıl 25 sanatçı seçen Paris merkezli bir vakıf olan Fondation Marcel Bleustein-Blanchet de la Vocation'a bağış yapacak.

tasarımcı çanta "width =" "border =" 0

Christian Louboutin

tasarımcı çanta "width =" "border =" 0

Christian Louboutin

tasarımcı çanta "width =" "border =" 0

Christian Louboutin

tasarımcı çanta "width =" "border =" 0

Christian Louboutin

tasarımcı ayakkabıları "width =" "border =" 0

Christian Louboutin

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Gelecek Hafta Sonu Deneyiminiz İçin Yukarıdan Aşağıya Giyin

Sonraki Hikaye

Eski Baselworld Organizatörleri Dijital Platform Saati Oluşturuyor

Latest from HEPSİ