Eski Baselworld Organizatörleri Dijital Platform Saati Oluşturuyor

4 mins read

lüks saatler

shutterstock

Baselworld'ün sonunu kaybedenler, tanınmış etkinliğin arkasındaki fuar organizatörü MCH Group'un HourUniverse adlı tamamen yeni bir hibrit platform oluşturduğunu bilerek rahatlayabilirler. Yeni konsept, ağ, satın alma ve tüm yıl boyunca aktif ve güncellenecek bir çevrimiçi, dijital platformda saat, mücevher ve değerli taş alıcılarını ve satıcılarını bir yıllık canlı etkinlikle içerecek.

“Baselworld dinlenmeye başladıktan sonra, MCH ekipleri tüm uzmanlıklarını ve müşterileri, alıcıları ve ziyaretçilerin geri bildirimlerini yeni bir platform konseptine dönüştürdü. Günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi bir platform olan yeni konsept, yeniden gruplanmak, yeni bir başlangıç ​​yapmak ve değişime açık olmak isteyen bir toplumu birleştirmek ve desteklemek için çalışıyor ”dedi.

Bu yeni dijital konsept, Baselworld'ün sona ermesinden sonra geliyor; bu, COVID-19 nedeniyle 2020 ve 2021 gösterilerinin iptali nedeniyle, ortaklıklarının sonuncusunun olayı terk ettiğini gördü. Tarih değişiklikleri ve katılımcı geri ödemeleri ile ilgili komplikasyonlarla Rolex, Tudor, Patek Philippe, Chanel ve Chopard, fuarla bağlarını kesti, LVMH'nin sahip olduğu saat markaları TAG Heuer, Hublot ve Zenith kısa bir süre sonra ortaklıklarını sona erdirdi.

saat takan adam "width =" "border =" 0

shutterstock

HourUniverse’nin yeni dijital ve canlı konsepti, sektörü doğrudan tüketicilerle buluşturmak ve sektörle ilgili bir diyalog açmak anlamına geliyor. Platform sadece en son lüks markaları satın almak için değil, akıllı ürünler ve sürdürülebilirlik gibi çağdaş konuları son tüketicilerle açık ve sürekli bir değişimde tartışmak için bir dijital salon olacak.

Tabii ki, eski alışkanlıklar çok ölüyor. Platform yıl boyunca dijital çaba gösterecek olsa da, HourUniverse, Nisan 2021'den itibaren Basel'de düzenlenen yıllık bir fuar sunacak. Tarihleri ​​Fondation de la Haute Horlogerie’nin rakip etkinliği Saatler ve Harikalar ile uyumlu olacak. Fikir şu ki, olayları aynı anda tutmak “yılda bir kez İsviçre'ye seyahat etmek zorunda kalacak olan uluslararası toplumun çıkarlarına”.

Şu anda yürürlükten kaldırılan Baselworld iptallerinin bu yıl nasıl ele alındığı konusundaki sorunlar, iş dünyasındaki en büyük beş markanın (Rolex / Tudor, Patek Philippe, Chanel ve Chopard) sadece uzun süredir devam eden ticaret fuarından ayrılmakla kalmayıp aynı zamanda Nisan 2021'de de düzenlenecek olan kendi yeni, henüz unvanlı şovları.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Christian Louboutin Cabaraparis Koleksiyonunda Paris'e Saygı Duyuyor

Sonraki Hikaye

Vinésime Parlak Ciltlere Kadeh Kaldıracak

Latest from SANAT