Vinésime Parlak Ciltlere Kadeh Kaldıracak

3 mins read

Tam gövdeli. İlahi kokulu. Etli doku. Etli ve esnek. En sevdiğiniz Pinot Noir bardağı açıklaması? Tam olarak değil. Bu “tadım notları”, Fransa'da şu anda ABD'de bulunan Pinot Noir infüzyonlu bir cilt bakım hattı olan Vinésime ile ilgilidir.

Kaliteli bir şarap gibi Vinésime ürünleri de Burgundy'nin aile bağlarında organik olarak yetiştirilen ve en yüksek antioksidan, polifenol ve tüm üzüm çeşitlerinin resveratrolünü içeren en asil ve soyağacı Pinot Noir üzümlerinden yapılır. Vinésime’nin organik pinot noir marc özü cildi anında yumuşaklık ve nemlendirme ile doldurur ve bir bardak Pinot kadar lezzetli hissettirir.

Şirket kurucusu Edouard Damidot’un muse, Bourgogne-Franche-Comté bölgesinin Gevrey-Chambertin sarmaşıklarının bağışıklık sistemidir, o kadar güçlüdür ki tüm bitkinin sağlığını, güzelliğini ve ömrünü korur.

Damidot, “Bitkiler kendi savunma sistemlerini oluşturuyor ve hasarlı hücreleri hızla değiştiriyorlar. “Ve merak ettim, cilt bakımındaki bu davranışı nasıl taklit edebiliriz?”

Vinésime'nin botanik bilim adamları, bitki moleküler savunma sistemleri hakkındaki bilgilerini cilt bakım hattını oluştururken uyarladılar. Malzemeler, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Burgundy'nin organik üzüm bağlarında yetiştirilmektedir. Göz kremi, örneğin, nadir üzüm Gamay Teinturier Fréaux kök hücrelerinden yapılır. Ürün içeriklerinin% 97'si doğaldır. Ürünlerin cam ve kayın ağacı ambalajı sürdürülebilir, tekrar kullanılabilir, geri dönüştürülebilir ve Fransa'da üretilmiştir.

Yani, en sevdiğiniz çeşitliliğin tadını çıkarmanın birden fazla yolu var. Şişeyi bitirmek isteyeceksiniz ve eğer öyleyse sorun değil. Neyse ki, bu Pinot akşamdan kalma yerine hidrasyon sağlar.

Vinésime izniyle fotoğraflar

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Eski Baselworld Organizatörleri Dijital Platform Saati Oluşturuyor

Sonraki Hikaye

Artırılmış Gerçeklik Canlandırıyor Müze Sergileri

Latest from SANAT