Cızırtılı Bir Yaz İçin En İyi Mayo Trendleri

/
5 mins read

Çok ihtiyaç duyulan güneşi alan kumlu bir sahilde yatmaktan daha iyi bir şey olamaz. Ancak ister sahilde yaz sıcağının son parçalarını içinize çekiyor olun, ister bir ada tatili için havuz kenarında uzanırken, güneşte öpüşen o anların tadını çıkarmak, doğru mayoyu bulmakla ilgilidir. Bu sezon sizi havuzdan terasa götürecek tek parça, bikiniler ve hatta tüm gün giymek için pek çok harika trend var. Sıkıcı bikininizi güncellemek istiyorsanız 2020 yazının en iyi mayo trendlerine göz atın.

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

Simli

Bir sonraki kadın kadar ışıltılı, göz alıcı bir topluluğu seviyoruz, peki mayomuz neden farklı olsun? Bu malzeme, tek parçadan bikiniye kadar hemen hemen her renkte güzel görünüyor. Ayrıca ışıltılı kumaş, en basit mayoyu bile yükseltir. Missoni’nin Mare Riga çizgili Lurex üçgen bikinisini veya Oséree’nin altın streç Lurex mayosunu deneyin.

2020 mayo trendleri

Moda Operandi

2020 mayo trendleri

Zimmermann

Fırfırlar

Biraz tatlı ve biraz da cilveli olan fırfırlar, mayolara en iyi bikinilerimizde bile genellikle eksik olan eğlenceli bir dokunuş katar. İster tek parçanın bacağına veya bikini üstü olarak kat kat fırfırlara eklenmiş olsun, 2020'yi hissettiren drama eklemenin beklenmedik bir yolu. Zimmermann'dan Carnaby Korse'yi veya Agua Bendita imzalı Alicia Ruffled Baskılı Bikini'yi giyin .

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

Baskılar

Mayo baskıları söz konusu olduğunda her zaman mevsimseldir, ancak 2020 için her şey çiçekler ve hayvan baskılarıyla ilgilidir. İster cesur bir botanik tasarım isterse yumuşak bir mikro-çiçek motifi seçin, bu yaz moda olacaksınız. Hayvan baskıları için, modern ama geleneksel renk çeşitleriyle zamandan bağımsız olun. PatBO’nun Margot süslemeli desenli mayosunu veya Peony’s Soirée tek omuzlu, çiçek desenli büzgü mayolarını deneyin.

2020 mayo trendleri

Neiman Marcus

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

Minimalist

Bu sezon trend olan pek çok renk, doku ve baskı ile, neredeyse minimalizm arka planda kalıyor gibi geliyor, ancak zamansız bir klasiğin yerini hiçbir şey alamayacak. Basit parçalar benzersiz kesimleri, silüetleri ve renkleri vurgulayarak tasarımın tüm çanlar ve ıslıklar olmadan daha çarpıcı görünmesini sağlar. Tory Burch’un Kuşaklı V Yakalı Tek Parça Mayosunu veya Hunza G’nin Nancy tek omuzlu gofre kumaş mayosunu alın.

2020 mayo trendleri

Moda Operandi

2020 mayo trendleri

Marysia

İkili Görev

Spor giysilerimizden pek çok şey bekliyoruz – yoga pantolonlarımız, markette olduğu kadar vinyasa dersinde de harika görünmeli – ve mayolarımız da farklı olmamalı. Bu sezon, mayo olarak çalışan gömlek ve etek gibi ikiye katlanan bikini üstleri ile yüzme çift görev yapıyor. Maygel Coronel'in Gallega Bikini veya Marysia's Monterey Maillot'un moda stillerine göz atın.

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

2020 mayo trendleri

Ağa bağlamak

Kollu

Genellikle mayo söz konusu olduğunda daha az şey daha fazladır, ancak bu sezon uzun veya kapalı kollu örtmek tamamen trend. Döküntü korumalı geleneksel iki parçalı bir parçayı tercih edin ya da omuzsuz veya kısa kollu bir bikini gibi biraz daha yumuşak bir şey deneyin. Ekstra güneş koruması bonusuyla görünümünüze sörfçü bir kız havası katar! Camilla’nın Kristal süslemeli baskılı mayosunu veya Beach Riot’un çiçek desenli Chelsea bikinisini satın alın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Önceki Hikaye

Paris'in Haute Couture Evlerinin İşçiliği ve Hassasiyeti

Sonraki Hikaye

Bu Salon Kalitesinde Cilt Bakım Serisi Uygun Fiyatlı ve Etkilidir

Latest from HEPSİ